Pirmasis „Džiumandži: Sveiki atvykę į džiungles“ anonsas pristato žvilgsnį į perdirbinį

Net neabejotina, kad bet kuri studija, apsiimanti perkurti senus, bet žiūrovų numylėtus filmus, susilauks didelės pykčio bangos. Taip nutiko ir studijai „Sony Pictures“, kurie nusprendė perkurti „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“). Ir, aišku, studijoms nusišvilpt į didelius fanų norus neliesti istorijų, tad taip ir sulaukėme pirmojo „Džiumandži: Sveiki atvykę į džiungles“ (angl. „Jumanji. Welcome to the Jungle“) anonso.

Reikia pripažinti, kad šioks toks inovatyvumas filmui yra suteiktas ir pirmasis anonsas gal net kažkiek geba sudominti. Inovatyvumas ta prasme, kad iš stalo žaidimo Džiumandži tampa senu konsoliniu žaidimu. Kas savotiškai yra adekvatu, nes tais laikais, kai Džiumandži buvo stalo žaidimas, lyg ir karaliavo senosios konsolės. Taigi, viskas pasislenka per 20 metų į priekį.Pirmasis „Džiumandži: Sveiki atvykę į džiungles“ anonsas pristato žvilgsnį į perdirbinį

Šiame filme išvysime gana įprastą, bet dar siaubingai nenuvalkiotą „kūnų pasikeitimą“. Ir… tai paaiškins Jacko Blacko kvailą paauglišką kalbėseną. Svarbiausia yra tai, kaip veikėjai elgiasi persikūniję. Tiksliau, kaip aktoriams sekasi įsikūnyti ir perteikti savotišką paaugliškumą. Per šias dvi su trupučiu minučių buvo tikrai iš ko pasijuokti žiūrint į tuos keturis pagrindinius aktorius. Ir iškart bus galima išvysti tipinių senųjų kompiuterinių žaidimų „judesių“, vizualaus perteikimo. Tik, savaime suprantama, gerokai geresnėje grafinėje aplinkoje.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Dwayne‘as Johnsonas, Jackas Blackas, Kevinas Hartas, Karen Gillan, Nickas Jonas ir Bobby‘is Cannavale.

Planuojama, kad filmas kino teatrus pasieks prieš pat Kalėdas, gruodžio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Virginijus / 2017 liepos 4

    Liuks