Ar Borisas Johnsonas netyčia atskleidė apie ką bus kitas „Žvaigdžių karų“ filmas?

Ar Borisas Johnsonas netyčia atskleidė apie ką bus kitas „Žvaigdžių karų“ filmas?

Taip, turbūt daugelis iš mūsų nepagalvojome, kad viename sakinyje pamatysime Boriso Johnsono pavardę ir  „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) pavadinimą. Gali būti, kad buvęs Londono meras, aršus Brexit šalininkas ir išskirtinės šukuosenos savininkas, kurio ševeliūra lyginama su Luko Skaivokerio, o elgesys su – Džaba Hatu, atskleidė būsimo šalutinio „Žvaigždžių karų“  filmo temą.

Kalbėdamas demokratų susitikime Belfaste, Šiaurės Airijoje, politikas sakė: „Daugiausiai uždirbęs 2017-ųjų filmas buvo „Žvaigždžių karai“. Kad ir kaip jis vadinosi, tai buvo paskutinis „Žvaigždžių karų“ filmas. Tačiau kur George’as Lucasas pasiūlė kurti biografinį Obio-Van Kenobio filmą? Kažkas žinote? Čia, Šiaurės Airijoje.“

Šis pasisakymas juokingas iš įvairių aspektų– pradedant nuo smulkmeniško prikibimo, jog paskutinis serijos filmas pasirodė šiemet („Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“), o ne pernai ir nesulaukė didžiulės finansinės sėkmės, pratęsiant tuo, kad G. Lucas’as jau kurį laiką nebėra stipriai susijęs su „Žvaigždžių karų“  serija, ir baigiant faktu, kad eilinį kartą neapdairiai pravėręs burną, B. Johnsonas prasitarė apie dar niekur neskelbiamus „Disney“ planus. Paskutinis faktas įdomiausias, tačiau laike, kai kiekvienas informacijos nutekinimas yra akivaizdžiai prižiūrimas pačios studijos, smagu pamatyti kažką, kas gali būti tikra.

Jei B. Johnsonas sako tiesą, tai patvirtintų jau ilgus metus sklindančius gandus ir fanų norus pamatyti Obio-Van Kenobio priešistorę. Kol kas nėra aišku, kas atliktų pagrindinį juostos vaidmenį, bet dar prieš pasirodant naujajai trilogijai gerbėjai vieninteliu realiu kandidatu matė Ewaną McGregorą, kuris ir pats išreiškė norą sugrįžti į „Žvaigždžių karus“. Neaišku, iš kur B. Johnsonas traukė savo informaciją, tačiau dar nereikėtų per daug džiūgauti – prieš pusmetį Belfasto dienraštis rašė, jog G. Lucas išties lankėsi Šiaurės Airijoje dėl naujo „Žvaigždžių karų“ filmo, tačiau nieko plačiau nebuvo skelbiama, todėl visai realu, jog B. Johnsonas pats užpildė trūkstamas istorijos dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles