Studija „Universal“ ruošia „Aukštą klasę 3“

Studija „Universal“ ruošia „Aukštą klasę 3“

Būtų labai keista, jeigu studija „Universal“, po tokio puikaus filmo „Aukšta klasė 2“ (angl. „Pitch Perfect 2“) pasirodymo tiek tėvynėje, tiek pasaulio kino rinkose, atsisakytų istorijos pratęsimo. Antroji dalis, kuri yra vis dar rodoma kinuose, uždirbo jau daugiau nei 160 milijonų dolerių Šiaurės Amerikoje ir dar 90 milijonų visame pasaulyje. Atsižvelgus į kuklų 29 milijonų biudžetą ir gana solidų 250 mln. dolerių siekiantį uždarbį, logiška, kad norima ir toliau melžti auksinę karvę, nešančią solidų pelną.

Studijos „Universal“ vadovybė šią savaitę paskyrė ankstesnių dviejų dalių scenaristei Kay Cannon parašyti trečios dalies pratęsimą. Dėl režisieriaus kol kas nežinoma, nes projektas yra tik pirminėje savo stadijoje, tačiau tikėtina, jog į režisieriaus kėdę gali ir vėl atsisėsti pelningos antrosios dalies kūrėja ir aktorė Elizabeth Banks.

Kol kas dar nežinoma, ar ankstesnių dviejų dalių aktoriai sugrįš į trečią dalį. Anna Kendrick ir Rebel Wilson, kurių personažai labiausiai asocijuojasi su „Aukšta klase“, už savo pasirodymą antrame filme gavo po du milijonus dolerių. Tačiau dabar, po itin puikaus antrosios juostos pasirodymo, studija turėtų pakelti jų atlyginimus. Norėdama apsisaugoti nuo panašių išlaidų, studija „Universal“ apsidraudė su Hailee Steinfeld, su kuria pasirašė sutartį kelioms juostoms už tą patį honorarą.

Originali juosta, pasirodžiusi 2012 metais, kainavo vos 17 milijonų dolerių ir galiausiai visame pasaulyje užsidirbo 114 milijonų. Tęsinys vien JAV startavo su 69 milijonais per tris rodymo dienas. Tikėtina, jog galiausiai visame pasaulyje juosta sugebės paimti 300 milijonų.

Kada tikėtis trečiosios dalies pasirodymo, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Galia / 2016 lapkričio 2

    Butu super jei sukurta jau 3 dalį šio filmo nes žiauriai geras ir kad dar butu kuo jokingesnis. 🙂