„Nepriklausomybės diena 2“ artėja – paskelbta oficiali siužetinė linija

„Nepriklausomybės diena 2“ artėja – paskelbta oficiali siužetinė linija

Šiuo metu Las Vegase vykstanti filmų licencijavimo paroda yra vieta, iš kurios šiuo metu sklinda vis daugiau žinių apie greit pasirodysiančius filmus. Dar vakar būtent dėl šio renginio buvo paskelbta „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ (angl. „Batman vs Superman: Dawn of Justice“) siužetinė linija, o šiandien – tokį pat ėjimą padarė ir „Nepriklausomybės dienos 2“ (angl. „Independence Day 2“) kūrėjai.

Istorija bus pasakojama praėjus dvidešimtmečiui ir, kaip jau žinome, į filmą nebegrįš pirmajame filme ateivių erdvėlaivį pilotavęs Willas Smithas. Na, o oficiali siužetinė linija yra tokia:

Naujasis pasakojimas parodys dar nematyto didžio globalinę katastrofą. Besinaudodamos atrasta ateivių technologija, Žemės tautos suvienijo jėgas ir sukūrė visiškai naują gynybinę programą, kuri turėtų apsaugoti Žemės planetą nuo naujų invazijų. Bet niekas negali paruošti žmonijos naujai, gerai patobulėjusiai ir beprecedentei galiai. Vos keli drąsūs vyrai ir moterys gali ištraukti mūsų pasaulį nuo išnykimo slenksčio.

Taigi, galim spręsti, kad sustiprėję ir dar labiau pasiutę ateiviai sugrįš į Žemę ir dar kartą bandys ją užimti. Ir šįkart jau nebeužteks hakerio ir pamišusių pilotų, kad greituoju būdu viso pasaulio ateivių invazija būtų sustabdyta. Gali būti, kad ateiviai sugrįš su milžinišku erdvėlaiviu, galinčiu tuo gražiu ryškiu spinduliu perskrosti Žemę kaip paprastą obuolį.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Jeffas Goldblumas, Billas Pullmanas, Liamas Hemsworthas, Charlotte Gainsbourgh, Maika Monroe, Jessie‘is Usheris, Joey‘is Kingas, Sela Ward, Brentas Spineris ir dar daug kitų aktorių.

„Nepriklausomybės diena 2“ kinuose pasirodys kitų metų birželio 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles