Toras taps „Vaiduoklių medžiotojų“ sekretoriumi

Toras taps „Vaiduoklių medžiotojų“ sekretoriumi

Režisierius Paulas Feigas, kurio filmas „Ji – šnipė“ (angl. „Spy“) ką tik startavo viso pasaulio kino teatruose, įvardijo aktorių, tapsiantį naujų kitais metais pasirodančių „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) sekretoriumi. Tai – filmų „Toras“ ir „Keršytojai“ žvaigždė, australas Chrisas Hemsworthas.

Savo Twitter paskyroje, komedijų režisierius pasidalijo Christo Hemswortho nuotrauka ir parašė: Mūsų sekretorius“. Pirmose dvejuose „Vaiduoklių medžiotojų“ dalyse sekretorės vietą užėmė moteris, tačiau dabar, kai pagrindiniai herojai kelnes iškeitė į sijonus, logiška, jog sekretoriaus poziciją užims vyras.

Iš tiesų, aktoriaus paskyrimas tokiam vaidmeniui yra gana neįprastas. Visgi šiuo metu, tai A klasės aktorius, kuris kviečiamas į pagrindinius vaidmenis tiek didelio, tiek mažo biudžeto filmuose, bet tik ne į antraplanius ir beveik nieko nereiškiančius pasirodymus. Žinoma, toks 31 metų australo vaidmuo bus įdomus vien tam, kad būtų galima sulyginti jį su Ivano Reitmano dilogijoje sekretorės heroję įkūnijusia Annie Potts.

Kyla ir dar vienas klausimas. Ar pakviestas Chrisas Hemsworthas taps tik į skambučius atsakančiu veikėju, ar visgi jis įsilies į medžiotojų gretas? Taip pat galima tikėtis, jog filme pasirodys ir moteriška originalios juostos Ricko Moraniso personažo versija, kurią turėtų įsimylėti Chriso personažas.

Kol kas filmo siužetas nėra atskleidžiamas. Naujoje versijoje pagrindinius vaidmenis atliks Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones ir Kate McKinnon. Filmo pasaulinė premjera įvyks kitais metais, liepos 22 dieną.

Šiais metais Chrisą Hemsworthą buvo galima matyti filme „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), o rudenį jis pasirodys Rono Howardo nuotykių dramoje „Jūros širdyje“ (angl. „In the Heart of the Sea“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles