Prie Ryano Reynoldso filme „Samdomo žudiko asmens sargybinis“ prisijungia būrys aktorių

Prie Ryano Reynoldso filme „Samdomo žudiko asmens sargybinis“ prisijungia būrys aktorių

Jei jums patiko Ryano Reynoldso „Deadpoole“ blaškomos kulkos, kardų ašmenys ir strėlės, greičiausiai nudžiugsite sužinoję, kad jis pasiruošęs sugrįžti su nauju veiksmo filmu. Dar daugiau – be R. Reynoldso naujoje juostoje „Samdomo žudiko asmens sargybinis“ (angl. „Hitman‘s Bodygard“) išvysime tokius aktorius kaip Samuelis L. Jacksonas, Salma Hayej, Elodie Yung ir Gary‘is Oldmanas.

Filmą režisuos kriminalinę veiksmo komediją „Smūgis žemiau juostos 2“ (angl. „Kick-Ass“) 2013 m. sukūręs Jeffas Wadlow. Naujasis filmas 1988 m. kriminalinės veiksmo komedijos „Bėgimas naktį“ forma pasakos apie visiškas priešingybes, kurie yra priversti suvienyti jėgas, tam, kad išgyventų, kol visapusiškai blogi vyrukai ketina juos sustabdyti. Šiuo atveju, R. Reynoldsas bus geriausias pasaulio apsaugos agentas, kurį ne itin maloniai nustebina žinia, kad jo naujasis klientas yra samdomas žudikas (jį vaidins Samuelis L. Jacksonas), nusprendęs išlįsti į dienos šviesą ir pateikti įkalčius apie savo buvusius darbdavius.

Ilgus metus jie buvo skirtingose barikadų pusėse, tačiau dabar privalo susivienyti ir per 24 valandas atsidurti Hagoje, kur S. L. Jacksono vaidinamas personažas galėtų liudyti prieš kruvino režimo Rytų Europos diktatorių (akt. Garry Oldman). Ar tai bus lengva padaryti? Savaime suprantama, kad ne!

Juostos filmavimas Londone prasidės balandžio mėnesį, vėliau bus filmuojama Amsterdame ir Sofijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles