Aktorė Margot Robbie derasi dėl vaidmens filme „Barbė“

Aktorė Margot Robbie derasi dėl vaidmens filme „Barbė“

Tikriausiai nerastume nei vieno civilizacijoje gyvenančio žmogaus, kuris nežinotų žinomiausių pop kultūros prekinių ženklų: „CocaCola“, „McDonalds“, „Apple“, „Amazon“ ir daugybės kitų tiek buityje, tiek gatvėje sutinkamų pavadinimų. Štai ryškiai rožinis lėlės „Barbie“ pavadinimas netrukus švęs garbingą 60 metų sukaktį, o vaikų, užaugusių su šiomis lėlėmis, skaičiuojama jau ne viena karta. Ilgakojės, vapsvos liemenį turinčios didžiaakės lėlės, dažnai kritikuojamos dėl klaidingai formuojamų grožio standartų ir įtakos jaunąjai kartai. Galima ginčytis iki begalybės, tačiau niekas nepaneigs to, kad žaislų bendrovės „Mattel“ gaminamos lėlės „Barbie“ yra legendinės. Tai patvirtina ir faktas, kad visai netrukus prasidės vaidybinės kino juostos „Barbė“ filmavimo darbai ir dėl pagrindinio vaidmens derasi ne kas kitas, o šių dienų šlovės Olimpą pasiekusi aktorė Margot Robbie.

Prieš kurį laiką sklandė gandai, kad vaidmuo atiteks aktorei Amy Schumer, tačiau dėl įtempto filmavimų grafiko vaidmens ji atsisakė. Vėliau galimybės virsti legendine žaislų pasaulio pažiba atsisakė ir aktorė Anne Hathaway taip užleisdama vietą Margot Robbie. Jei derybos bus sėkmingos, Oskaro nominantę M. Robbie išvysime istorijoje apie lėlę, kuri gyvena Barbių mieste. Tačiau dėl neatitikimo tobulumo standartams yra išsiunčiama į realų žmonių pasaulį, kur ir prasideda jos tikrieji nuotykiai.

Juostos režisierės kėdė atiteko komedijos „Kai šėlsta mamos“ (angl. „Fun Mom Dinner“) autorei Altheai Jones, scenarijaus autorė Olivia Milch.

Kol kas daugiau detalių neatskleidžiama, tačiau filmo premjeros data numatoma 2020 metų pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles