„Nuostabusis septynetas“ pasipildė aktorių gretas

„Nuostabusis septynetas“ pasipildė aktorių gretas

Naujausias kino studijų „MGM“ ir „Sony Pictures“ bendras projektas „Nuostabusis septynetas“ (angl. „Magnificent Seven“ ir toliau pildo pagrindinių aktorių gretas. Dabar klasikinio 1960-ųjų filmo perdirbinys į jau ir taip gana stiprų sąstatą įsitraukė daugiau televizijoje pasirodantį, bet ir kino nevengiantį Vincentą D‘Onofrio.

Klasikinėje juostoje, kuri taip pat buvo perdirbinys, sukurtas pagal Akiros Kurasawos „Septynis samurajus“ (angl. „Seven Samurai“), pagrindinius vaidmenis atliko Yulas Brynneris ir Steve‘as McQueenas. Pastarajame darbe istorija pasakojo apie septynis pašaudyti mėgstančius vyrus, kurie gynė vieną Meksikos kaimą nuo nusikaltėlių gaujos.

„Nuostabųjį septynetą“ režisuos veiksmo trilerių asas Antoine‘as Fuqua, kuris į projektą vieną pirmųjų pasikvietė savo dažną kolegą filmuose Denzelį Washingtoną. Prie jo taip pat jau dabar yra prisijungę praėjusiais metais į šlovės viršūnę iššovęs Chrisas Prattas ir Ethanas Hawke‘as.

Scenarijų filmui parašė Johnas Lee Hancockas, kuris iš esmės perrašė ankstesnį serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) scenaristo Nico Pizzolatto juodraštį.

Planuojama, kad juostos filmavimo darbai prasidės maždaug po mėnesio, kai režisierius galiausiai surinks visus jam reikiamus aktorius.

Vincentas D‘Onofrio tikrai nesibaido blogiečio vaidmens. Tiesa, televizijoje buvo galima jį išvysti kaip detektyvą seriale „Įstatymas ir tvarka“ (angl. „Law & Order“), bet visi jo įsimintinesni vaidmenys būna iš antagonistų perspektyvos. Jau greit antagonisto vaidmenį aktorius įkūnys „Juros periodo pasaulyje“ (angl. „Jurrasic World), kuriame jis taip pat vaidins su Chrisu Prattu. Prie blogiečių vaidmenų prisideda ir aktoriaus darbas naujame seriale apie komiksų herojų „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles