Antrajame „Magiškojo Maiko XXL“ anonse parodoma dar daugiau karštų šokių scenų

Antrajame „Magiškojo Maiko XXL“ anonse parodoma dar daugiau karštų šokių scenų

Praėjus daugiau nei trims mėnesiams po pirmųjų kadrų pasirodymo, kino studija „Warner Bros.“ paviešino antrąjį labai laukiamo filmo „Magiškojo Maiko XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“) anonsą.

Šįkart anonse parodoma gerokai daugiau, nei pirmajame trumpame pristatyme. Įdomu tai, kad kurėjai žino, jog gerbėjai laukia daugiau vaizdų ir tą parodo. Pirmiausia tuo, kad patys ir parašo „Nenorėjome daug atskleisti, bet mums buvo labai, labai sunku susivaldyti“. Ir nėra ko stebėtis, kodėl. Šįkart parodoma tiek daug sikspekų ir kitų raumenų grupių, kad net vyrams turėtų pasidaryti karšta. Tiesa, kūrėjai ir toliau beveik nieko neatskleidžia apie patį filmą, išskyrus tai, kad tai bus labai karšta juosta.

Naujausio filmo veiksmas vyks praėjus trims metams po pirmosios dalies įvykių, kai Maikas baigė striptizo šokėjo gyvenimą savo karjeros viršūnėje. Naujausioje dalyje Tampos karaliai bus taip pat pasiryžę baigti savo šlovingas striptizo erelių dienas, tačiau jie tą nori padaryti legendiniu būdu: tiesiog sudeginti namus nuo karščio paskutinio pasirodymo metu Myrtle paplūdimyje, o jiems turėtų talkinti jau ramiai gyvenantis Maikas. Pakeliui į paskutinį pasirodymą vyrukai sustoja Džeksonvilyje ir Savanoje, susitinka su senais pažįstamais ir randa naujų draugų. Kelionės metu Maikas ir kiti vyrukai išmoksta naujų judesių, kurie leis atsikratyti praeities nuodėmių.

Filmą režisuos Gregory’s Jacobsas, režisieriaus kėdę perėmęs iš Steveno Soderbergo, kuris šįkart užims kinematografo poziciją.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Chaningas Tatumas, Mattas Bomeris, Joe Manganiello, Alexas Pettyferis ir Gabrielis Iglesias, o moteriškas roles kurs Jada Pinket Smith, Amber Heard ir Andy McDowell.

Filmas visame pasaulyje pasirodys liepos 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. xexe / 2015 gegužės 7

    Kaip tik tą vasarą buvau Savanoje kaip filmavo filmą 🙂