Aiškėja daugiau detalių apie naująjį „Naminių gyvūnėlių kapinės“ perdirbinį

Aiškėja daugiau detalių apie naująjį „Naminių gyvūnėlių kapinės“ perdirbinį

Stephan’o King’o „Naminių gyvūnėlių kapinės“ knygos ekranizacija pirmą kartą pasirodė 1989 metais ir tapo tikra siaubo žanro klasika, nutiesusi negyvėliams zombiams kelią į didžiuosius ekranus. Filmas pasakoja apie jauną šeimą atsikrausčiusią gyventi į užmiestį. Įsikūrę naujame name šeimininkai sužino, kad vos už kelių metrų stūkso antgamtinių galių turinčios gyvūnėlių kapinės. Amžino poilsio vieta priglaudė šeimos katiną, tačiau neilgam, o atgijęs gyvūnas jau nebebuvo toks mielas kaip anksčiau.

Režisierių duetas Dennis‘as Widmyer‘is ir Kevina‘as Kolsch‘as, prieš keletą metų pristatę siaubo juostą „Starry Eyes“, žada ne mažesnę baimės dozę, nei išvydome 1989 metų filmo versijoje. Prie naujojo kino projekto po truputį pradeda rikiuotis ir garsūs aktoriai, pagrindinis vaidmuo atiteko Jason‘ui Clarke‘ui. Aktorius meistriškumu pasižymėjo tokiuose filmuose kaip: „Mirties lenktynės“ (angl. „Death Race“), „Didysis Getsbis“ (angl. „The great Gatsby“) ir kitose garsiose kino juostose.

Kaip praneša „Variety“, Oskaro laureatas John‘as Lithgow irgi jau filmavimo aikštelėje. John‘as Lithgow neseniai papildė namų lentyną septintuoju Emmy apdovanojimu, kurį gavo už vaidmenį seriale „Karūna“ (angl. „The Crown“). Aktoriui atiteko Meino akcentu kalbančio ir kombinezoną su petnešomis vilkinčio kaimyno Džudo Krendalo vaidmuo.

Daug žadantis aktorių ir režisierių kino juostos perdirbinys dienos šviesą turėtų išvysti 2019 balandį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles