„Gambitas“ ir vėl rodo gyvybės ženklus – paskelbta filmo išleidimo data

„Gambitas“ ir vėl rodo gyvybės ženklus – paskelbta filmo išleidimo data

Visiems „Iksmenų” gerbėjams šios savaitės pabaiga yra tikrai džiuginanti. Pasirodžius pirmajam „Iksmenai: Naujieji mutantai“ (angl. „X-Men: The New Mutants“) anonsui, visus pasiekė ir oficiali žinia apie senokai kūrimo procese užstrigusią „Gambito” (angl. „Gambit”) juostą.

Ilgą laiką internetinėje erdvėje sklandė tokios naujienos kaip „Gambitas“ prarado savo režisierių“, „Gambitas“ pagaliau surado savo režisierių“ ar „Gambitas“ gali likti be pagrindinio vaidmens atlikėjo“ ir natūralu, kad tai galėjo palaidoti gerbėjų viltis sulaukti “Iksmenų” personažo debiutinio filmo. Visgi, kino kompanija „20th Century Fox” skelbia, kad filmas kino teatruose pasirodys 2019 metų sausio 14-ąją.

Visi ankstesni atidėliojimai vyko dėl įvairių priežasčių dar nuo 2015 metų. Pradžioje, netikėtai paskutinę minutę iš projekto pasitraukė režisierius Rupertas Wyattas. Jį pakeitė Dougas Limanas ir su jo atėjimu buvo pradėta iš naujo tvarkyti juostos scenarijų. Vėliau istorija kartojosi. Pasitraukus D. Limanui visas filmo kūrimo procesas vėl pakibo ant plauko. Galiausiai, trijų „Karibų piratų” (angl. „Pirates of the Caribbean”) dalių ir „Skambučio” (angl. „The Ring”) režisierius Gore’as Virbinskis sutiko režisuoti „Gambito” juostą, o kortomis besisvaidantį personažą suvaidins Channingas Tatumas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles