Pasirodė pirmasis „Naujųjų mutantų“ anonsas

Vakar pagaliau pasirodė pirmasis režisieriaus Josho Boone’o  filmo „Iksmenai: Naujieji mutantai“ (angl. „X-Men: The New Mutants“) anonsas. Joshas Boone’as jau kurį laiką teigė, kad nepaisant to, kaip anksčiau atrodė Iksmenai, šis bus panašus į siaubo filmą. Tai režisierius turbūt bandė pagrįsti ir pristatydamas trumpajį anonsą būtent penktadienį 13-ą dieną.

Tamsumu alsuojantis anonsas prasideda Rogerio Waterso sukurta daina „We don’t need no education“ bei viso rodymo metu kuria įtampą. Išsyk galima pastebėti, kad tai bus visiškai kitokie Iksmenai, negu esame pratę matyti ligi šiol.

„Naujieji mutantai“ išlieka vienas paslaptingiausių studijos filmų ir apie jį yra žinoma nedaug. Aišku tai, jog filmą režisuos Joshas Boone‘as, kuris režisavo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in Our Stars“). Pagal trumpajį filmo aprašymą aišku, jog istorija vystysis apie penkis jaunus mutantus, kurie tik sužinos apie savo galias ir bandys jas suvaldyti.

Oficialiai paskelbta, kad Maisie Williams vaidins „Wolfsbane“, Anya Taylor-Joy – „Magik“, o aktorė Rosario Dawson atliks „Dr. Cecilia Reyes“ vaidmenį.

Filmas į didžiuosius kino ekranus atkeliaus jau kitų – 2018-ųjų metų – Balandžio 13-ą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles