Paulas Mescalis po „Gladiatoriaus“ antros dalies nenori tapti žvaigžde

Paulas Mescalis po „Gladiatoriaus“ antros dalies nenori tapti žvaigžde

Nepaisant to, kad buvo nominuotas Oskarui už vaidmenį filme „Po saulės“ (angl. „Aftersun“, 2022 m.), nepaisant to, kad vaidino populiariame televizijos seriale „Normalūs žmonės“ (angl. „Normal People“), Paulas Mescalis Holivude dar nėra laikomas tikra žvaigžde. Tačiau tai gali pasikeisti po antros filmo „Gladiatorius“ (angl. „Gladiator“) dalies. Pirmą kartą 27-erių metų aktorius atliks pagrindinį vaidmenį didelio biudžeto filme kartu su Pedro Pascaliu ir Denzeliu Washingtonu. Ir tai P. Mescalį neramina!

„Nežinau, kas tiksliai pasikeis. Gal aš esu šiek tiek naivus? Gal tik daugiau žmonių mane stabdys gatvėje? Žinoma, man bus labai liūdna, jei taip nutiks ir tikiuosi, kad taip nebus. Bus matyti kitais metais, bet jei šis filmas taip paveiks mano gyvenimą, man taps sunkiau gyventi. Turėsiu užsiimti kitais dalykais ir filmuotis visiškose nesąmonėse, kurių niekas nenorėtų matyti…“, apie savo galimą ateitį svarstė airių aktorius, duodamas interviu „Times UK“.

Taip yra todėl, kad P. Mescalis vaidina ne tam, kad taptų žvaigžde ar sulauktų sekėjų socialiniuose tinkluose. Į savo amatą jis žiūri „labai rimtai“ ir kelia klausimą: „Kodėl mes tai darome? Koks tikslas? Tai mane labai gąsdina. Aktorystė niekada neturėtų būti sumenkinta iki sekėjų skaičiaus „Instagrame““.

Kuo toliau, tuo labiau jis gailisi patekęs į kino pramonę: „Šiais paskutiniais metais žmonės kalba apie filmus ir serialus kaip apie turinį. Man tai skamba kaip keiksmažodis. Tai ne „turinys“, tai, velniai rautų, darbas. Nesu snobas, tačiau yra dvi konkuruojančios industrijos. Tie, kas dirba nerūpestingai ir stokodami meninio vientisumo, daro bet ką, kad pritrauktų sekėjų „Instagrame“ ar dar kur… Ir kiti, kurie visada čia buvo, turiu omeny kino kūrimo, režisavimo, apšvietimo ir produkcijos koncepcijos verslas. Tai palaiko menininkų gyvybes. Ir publika to nori“.

Tiesą sakant, „Gladiatorius 2“ greičiausiai bus jų abiejų mišinys. Suvaidinęs gladiatorių Maksimą australas Russelas Crowe’as tapo superžvaigžde, bei gavo Oskarą kaip geriausias aktorius. Praėjus 25-iems metams P. Mescalis smarkiai rizikuoja sulaukti panašaus dėmesio – „Gladiatoriaus“ tęsinyje jis vaidins suaugusį Liucijų, imperatoriaus Komodo sesers Liucijos sūnų.

Antros „Gladiatoriaus“ dalies, kurį, kaip ir originalų filmą režisuos Ridley Scottas, premjera numatoma šių metų lapkričio 22 d. Danų aktorė Connie Nielsen, suvaidinusi Liuciją pirmajame filme, grįš ir į tęsinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles