Nauja „Raganiaus“ ekranizacija pasirodys 2017 m.

Kol Lenkijos kompiuterinių žaidimų leidėjas ir platintojas „CD Projekt RED“ tęsia pradėtą populiaraus žaidimo seriją ir šiemet pristatė jau trečią dalį: „Raganius 3: laukinė medžioklė“ (angl. „The Witcher 3: Wild Hunt“), prodiuserių kompanija „The Sean Daniel Company“ praneša, kad lenkų rašytojo Andrzejaus Sapkowskio romanų serija atgis ne tik kaip kompiuterinis žaidimas, bet ir bus ekranizuota.

Filmą režisuos Oskaro nominantas Tomaszas Bagińskis, iki šiol kūręs trumpametražis filmus bei pirmų dviejų žaidimo dalių intro. Scenarijų rašyti patikėta Thaniai St. John – „Raganiaus“ filmas remsis A. Sapowkio knygų „Raganius“ (angl. „The Witcher“) ir „Mažesnis blogis“ (angl. „Lesser Evil“) iš „Paskutinio noro“ (angl. „The Last Wish“) kolekcijos, motyvais.

„Raganiaus“ filmas žiūrovams pristatys raganių Geraltą, samdomą klajojantį monstrų medžiotoją, ir tarpusavyje kovojančių žmonių ir pabaisų pasaulį, kuriame jis gyvena. Planuojama, kad filmas, kurio pasaulinė premjera numatoma 2017 m., taps pirmąja „Raganiaus“ serijos dalimi arba duos pradžią televizijos serialui. Tai nebus pirmoji „Raganiaus“ ekranizacija. Knyga į didžiuosius ekranus jau buvo perkelta 2001 m. – projektą režisavo Marekas Brodzkis, pagrindinį vaidmenį atliko Michalas Zebrowksis, be to, sulaukė ir televizinio tęsinio.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. nukopijuotasis / 2015 lapkričio 7

    „„The Sean Daniel Company“ praneša, kad lenkų rašytojo Andrzejaus Sapkowskio romanų serija atgis ne tik kaip kompiuterinis žaidimas, bet ir bus ekranizuota.“

    The Sean Daniel Company – nieko nepranešė epie, tai kad atgis kaip kompiuterinis žaidimas. Nes nereik šio aspekto gaivinti. Nes jis ir taip gaivus. Pranešė tik apie ekranizaciją. Taip, kad prašau nekraipyti faktų.

    The Sean Daniel Company – neturi nieko bendro su kompiuteriniu žaidimu.