Jake‘as Gyllenhaalas ir Tilda Swinton vaidins filme apie monstrus

Jake‘as Gyllenhaalas ir Tilda Swinton vaidins filme apie monstrus

Postapokaliptinio filmo „Sniego traukinys“ (angl. „Snowpiercer“) režisierius korėjietis Bongas Joon-ho paskelbė kursiantis naują filmą apie monstrus „Okja“. Ir su šia žinia režisierius praneša ir tai, jog jau pradeda rinktis filme vaidinsiančius aktorius, praneša „The Wrap“.

Kaip pranešama, Jake‘as Gyllenhaalas šiuo metu derasi dėl vaidmens naujojoje Korėjaus režisieriaus juostoje. Net neabejojama, kad aktorius sutiks atlikti vaidmenį, dabar tik tikslinamos detalės. Tačiau jis nėra vienintelis prisijungsiantis prie projekto. Filme taip pat suvaidins Tilda Swinton, kuri jau anksčiau atliko vaidmenį jau minėtame „Sniego traukinyje“. T. Swinton jau pasirašė sutartį ir „Okja“ tikrai pasirodys, bet dėl prisijungimo prie projekto taip pat deramasi su Billu Nighy‘iu, Kelly Macdonald ir Paulu Dano.

Kol kas apie patį „Okja“ kol kas žinoma labai mažai. Faktas, kad tai bus daugiakalbis filmas, kaip ir „Sniego traukinys“, o patį pagrindinį vaidmenį atliks kažkokia korėjiečių aktorė. Tai bus filmas apie monstrus, o filmavimas turėtų prasidėti jau kitų metų pradžioje. Juosta bus filmuoja Pietų Korėjoje ir Niujorke.

Kada pasirodys filmas, nepranešama, bet, greičiausiai, kinuose jis pasirodys ne anksčiau 2017 metų antros pusės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles