„Sostų karų“ žvaigždė pripažįsta savo istorijos svarbą šeštame sezone

„Sostų karų“ žvaigždė pripažįsta savo istorijos svarbą šeštame sezone

Kol dauguma „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) gerbėjų spėlioja, ar daugelio pamėgtas J. Snow šeštajame sezone visgi atgis, viena serialo aktorė pripažįsta, kad jos herojės renesansas pagaliau įvyks. Sansą Stark įkūnijanti Sophie Turner teigia, kad jos personažo pokyčiai bus išties stulbinantys.

Penktajame sezone Sansa Stark išgyveno tikrą emocijų pynę vieno didžiausių serialo psichopatų Ramsay Boltono „glėbyje“. Ir visgi, tos kūrėjų sukeltos kančios Sansai Stark, atrodo, pagaliau suteiks galimybę atgyti ir sužydėti naujomis spalvomis. Pasak pačios S. Turner, jos įkūnytas personažas  per visą serialo periodą dramatiškai augo ir būtent šeštojo sezono metu gerbėjai turėtų išvysti patį stipriausią aktorės pasirodymą.

Pasak pačios S. Turner, vestuvių naktis buvo išties kraupus reginys jai pačiai žiūrint per televizorių, o tą itin neigiamai įvertino ir serialo gerbėjai. Žinoma, tai tik dar labiau pakėlė pačios aktorės kartelę tarp gerbėjų, kurie su nekantrumu laukia, kaip pasisuks S. Stark gyvenimas „Winterfello“ pilyje bei už jos sienų.

„Pirmaisiais sezonais aš nejaučiau jokio gerbėjų palaikymo“, – portalui „Entertainment Weekly“ atskleidė S. Turner. „Ir visgi, kuo toliau, tuo dažniau išgirstu, kad mano personažas žmonėms netgi patinka labiau už J. Snow, kas man yra beprotiškai keista“.

Pati S. Turner teigia, kad dar prieš trečiąjį sezoną dauguma gerbėjų linkėjo jos personažui baisiausio: „Tikrai taip, kai jie mane atpažindavo, pasižiūrėdavo pašaipiai ir paklausdavo „Kada tu pagaliau mirsi?“. Tačiau aš išlikau rami, pasitikinti savo jėgomis ir dabar džiaugiuosi, kokią gotiškąją Sansą aš kuriu. “

Pasak vieno serialo kūrėjų Dano Weisso, būtent šį sezoną Sansos personažas turės esminių pokyčių visam serialo vystymui: „Paskutinėmis penkto sezono akimirkomis Sansa stengėsi pabėgti nuo R. Boltono ir jo vyrų, o netrukus pradės mąstyti ir kaip atsiimti savo tėvų žemes. Sophie tikrai užkurs nemenką pirtį šiame sezone. Ji pati yra fenomenali aktorė ir būtent šiais metais ji emociškai nusikels ten, kur dar nėra buvus. Man asmeniškai, tai yra pats įdomiausias viso šio sezono posūkis“.

Naujausias šeštasis „Sostų karų“ sezonas kanalu HBO bus pradėtas transliuoti jau balandžio 24-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles