Tikėtinas naujasis Bondas Tomas Hiddlestonas atskleidžia tris mėgstamiausius Bondiados filmus

Tikėtinas naujasis Bondas Tomas Hiddlestonas atskleidžia tris mėgstamiausius Bondiados filmus

Jau kuris laikas visi klausinėja Tomą Hiddlestoną apie tai, kas naujo girdėti apie jį ir legendinį britų agentą Džeimsą Bondą. Tačiau panašu, kad biografinės dramos „Regėjau šviesą“ (angl. „I Saw the Light“) žvaigždė apie tai žino ne ką daugiau nei visi kiti.

„Atvirai tariant, nežinau. Išskyrus tą faktą, kad žmonės pažiūrėjo „Naktinį vadybininką“ (angl. „The Night Manager“) ir pradėjo minėti mano vardą, kalbėdami apie tai – iš tiesų manau, kad tai ir viskas“, atsakė jis, pakalbintas vienos radijo stoties.

Žinoma, visi matė „Naktinį vadybininką“, kur T. Hiddleston‘as vaidina viešbučio darbuotoją, tampantį neatskleistu šnipu – tai paaiškina, kodėl aktoriaus vardas pradėtas sieti su Džeimsu Bondu. Šiame mini seriale, kuris iki šiol buvo transliuojamas Didžiojoje Britanijoje, o nuo balandžio 19 d. bus pradėtas rodyti ir JAV, T. Hiddlestono pasirodymas yra tiesiog stulbinantis.

O kaip T. Hiddlestoną veikia kalbos apie Bondą? „Žinoma, tai glosto savimeilę, kad žmonės laikosi šios minties, kadangi kiekvienam vaikui, augusiam Britanijoje, Bondas yra pasaulio centras. Aš užaugau kartu su Seanu Connery‘iu ir Rogeriu Moore‘u – per „BBC“ tuos filmus rodydavo šeštadienio naktį ir tai būdavo pagrindinė pokalbių tema, ką mes žaidimų aikštelėje aptardavome pirmadienio rytą. Todėl yra labai keista atsidurti tokių kalbų centre“, kalbėjo T. Hiddlestonas.

O ar galimas būsimasis Džeimsas Bondas gali įvardyti savo mėgstamiausią Bondo filmą? Paaiškėjo, kad taip, ir ne vieną, o tris! „Savo galvoje galbūt galėčiau sudėlioti top trejetuką ir tai būtų „Iš Rusijos su meile“ (angl. „From Russia with Love“), „Gyvenk ir leisk mirti“ (angl. „Live and Let Die“) bei „Casino Royale“… Jei į negyvenamą salą galėčiau pasiimti tik vieną, tai greičiausiai būtų „Iš Rusijos su meile“.“, atskleidė aktorius.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. kinomanas / 2016 kovo 31

    netinka man jis visai Bondą vaidinti,sakyčiau realiausias kandidatas yra Tom Hardy ir tik jis.