Rokis Balboa sugrįžta pirmajame „Krydo“ anonse

Kino studijos „Metro-Goldwyn-Mayer“, „Warner Bros.“ ir „New Line Cinema“ jau kurį laiką dirba su legendinio „Rokio“ (angl. „Rocky“) šalutiniu projektu, o dabar galiausiai pasirodė ir pirmasis filmo „Krydas“ (angl. „Creed“) anonsas, kuriame ir vėl išvysime legendomis apipintą boksininką su naujuoju mokiniu.

Pirmajame anonse labai glaustai pristatoma būsimo filmo idėja, kurią lydi stipri ir įkvepianti muzika. Keliais žvilgsniais galima apžiūrėti kadaise Rokio Balboa priešininku ringe buvusio Apolo Krydo sūnaus gyvenimą ir jį draskančias vidines dilemas. Pusė anonso rodo jo treniruotes ir sunku pasiruošimą, kol galiausiai pasirodo Rokis, apsiimantis pats treniruoti Adonį Džonsoną. Gera vaizdų komplekltacija per daug neatskleidžia filmo, tačiau sukelia labai teigiamas emocijas.

Filmas pasakos apie Adonį Džonsoną, kuris niekada nepažinojo savo garsaus tėvo, sunkiasvorių bokso čempiono Apolo Krydo, mirusio dar iki Adoniui gimstant. Nepaisant to, niekas negali užginčyti, kad boksas yra įaugęs į jaunuolio kraują, taigi Adonis išvyksta į Filadelfiją – miestą, kuriame vyko legendinė Apolo ir Rokio kova.

Broliškos meilės mieste Adonis susiranda Rokį ir paprašo jį treniruoti. Ir nors Rokis jau nebenori grįžti į ringą, jis Adonyje mato tą patį užsispyrimą ir jėgą, kurią demonstravo jo tėvas Apolas – nužmus priešininkas, galiausiai tapęs artimu draugu. Sutikęs tapti jaunojo kovotojo treneriu Rokis stoja į kovą su ypatingai stipriu priešininku, kokio net ringe nėra sutikęs.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Sylvesteris Stallone, įkūnydamas savo personažą Rokį ir Michaelas B. Jordanas, kuris ir suvaidins Adonį Krydą. Prie jų prisijungs Tessa Thompson, Phylicia Rashad ir buvęs sunkiasvorių bokso čempionas Anthony‘is Bellewas. Filmą režisuos Ryanas Coogleris, jis pats yra ir filmo scenaristas, rašęs kartu su Aaronu Covingtonu.

„Krydo“ premjera pasaulyje yra numatyta šių metų lapkričio 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles