Renkamas finansavimas trumpametražiui filmui „Žmogus Vielabraukis“

Renkamas finansavimas trumpametražiui filmui „Žmogus Vielabraukis“

Kūrybinių idėjų paramos platfotmoje „Kickstarter“ renkamos lėšos Jono Trukano filmui „Žmogus Vielabraukis“. Trumpametražis filmas „Žmogus Vielabraukis“ – tai absurdo komedija, apie mechaniką, tapusį superdidvyriu, kovojančiu tam, kad apsaugotų tai, ką myli labiausiai – troleibusus. Prisidėti prie filmo finansavimo ir informacijos sklaidos galima apsilankius šiame internetiniame puslapyje, kuriame rasite išankstinį filmo anonsą ir daugiau informacijos apie filmą. http://kck.st/1C2uD8G.

Vieną šaltą žiemos dieną režisieriaus Jono Trukano automobilis buvo vienas iš tų, kurio nepavyko užvesti. Tam, kad galėtų nuvažiuoti į darbą, teko pasinaudoti viešuoju transportu. Tada ir aplankė mintis, apie tai, kaip keista po ilgo laiko vėl važiuoti troleibusu. Ypač prisiskaičius daugybės diskusijų apie tai, ar miestui reikia naujo viešojo transporto. Šie debatai ir tapo pagrindu naujo filmo „Žmogus Vielabraukis“ scenarijui.

Apsilankęs troleibusų parke J. Trukanas susipažino su šio parko darbuotojais – vairuotojais, mechanikais ir operatoriais – žmonėmis, kurie nuoširdžiai rūpinasi troleibusais. Pasikalbėjus su jais, susidaro įspūdis, kad šie žmonės įžvelgia beveik šventą troleibusų reikšmę miestui. Troleibusai jiems reiškia labai daug – tai simbolis, istorija, jausmas, neatskiriama tapatybės dalis.

Štai tada ir gimė ši idėja. Kas, jei šiais nesibaigiančios pažangos laikais, troleibusų parkas bus priverstas pasikeisti? Kas, jei visi troleibusai netrukus bus sunaikinti ir pakeisti naujomis moderniomis transporto priemonėmis? Moderniomis viešojo transporto priemonėmis, sukurtomis jauno verslininko? Ar atsiras nors vienas, kuris išdrįs pasipriešinti tokiems pokyčiams?

Vilniaus troleibusų parkas parduodamas jaunam verslininkui, kuris nori pakeisti troleibusus moderniomis, bevielėmis, automatiškai pilotuojamomis viešojo transporto priemonėmis. Akivaizdu, kad naujosios transporto priemonės reikalaus mažiau priežiūros, kas, be abejo, reiškia, kad didžioji dalis parko darbuotojų bus atleisti. Maža to, be senųjų troleibusų miestas nebebus toks, kaip visada. Ir štai, išmuša didvyrio valanda. Tai buvęs mechanikas, kuris pasiryžęs kovoti su techniniu perversmu, tam kad išsaugotų troleibusus. Ir nepaisant to, kad nevilki superherojaus kostiumo, jis padarys viską, kad išguitų lauk engėją kapitalistą. Jis privers jus pajusti viešojo transporto galią. Jis – Žmogus Vielabraukis!

Naujausią informaciją apie filmą galite sekti facebook paskyroje:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles