„Toras 3“ jau turi savo režisierių

„Toras 3“ jau turi savo režisierių

Kino studija „Marvel“ garsėja tuo, jog kurti savo filmams pasirenka labai neįprastus režisierius, kurie nuo pat pirmų minučių sukelia labai daug kalbų. Dažniausiai tai būna tokie kino kūrėjai, kurie anksčiau su fantastika neturėjo nieko bendro. Taip atsitinka ir dabar, nes „Marvel“ vadovybė suranda naują režisierių „Torui. Ragnarokui“ (angl. „Thor. Ragnarok“). Juo tapo iš Naujosios Zelandijos kilęs Taika Waititis.

Neatsisakantis ir pavadinti, T. Waititis yra daugiametis televizijos kūrėjas, režisavęs ne vieną televizijos HBO serialo „Konkordų skrydis“ (angl. „Flight of the Conchords“) seriją, o pernai pristatęs ypatingai stilingą, juodojo humoro komediją apie vampyrus „Ką mes veikiame šešėliuose“ (angl. „What We Do in the Shadows“).

Kaip praneša portalas „Collider.com“, T. Waititis turėjo gana nemažą konkurenciją. Jis režisieriaus poste aplenkė „Gangsterių būrio“ (angl. „Gangster Squad“) režisierių Rubeną Fleischerį, „Tinklinio“ (angl. „Dodgeball“) kūrėją Rawsoną Marshallą Thurberį ir Robą Lettermaną, kuris šiais metais pristatys „Šiurpuliukus“ (angl. „Goosebumps“). Ir nors R. Fleischeris turėjo akivaizdžiai daugiau patirties su žinomais aktoriais ir veiksmo srityje, T. Waititis jį nurungė. Taip jis prisijungė prie netikėtų „Marvel“ sprendimų, kaip naujojo „Žmogaus-voro“ režisierius Jonas Wattsas ar anksčiau sužibėję „Galktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) Jamesas Gunnas ir „Kapitono Amerikos: Žiemos kario“ (angl. „Captain America: Winter Soldier“) broliai Anthony‘is ir Joe‘is Russo.

Kol kas dar neaišku, apie ką tiksliai bus „Toras. Ragnarokas“. Aišku tik tiek, kad pasaulį sukrės dar vienas pavojingas įvykis, o kovos Žemėje persikels ir į Asgardą. Pagal komiksus, Torui teks susiremtu su nuožmiausiu priešu – savimi. Ragnarokas yra robotinis Toro klonas. Taigi, turėtume matyti net du Chrisus Hemsworthus. Bent jau teoriškai.

Jau dabar aišku, kad be Chriso Hemswortho į filmą sugrįš Lokį įkūnijantis Tomas Hiddlestonas, tačiau kas dar prisidės prie filmo – nežinia. Abejotina, ar matysime kažką panašaus į „Kapitoną Ameriką: Pilietinį karą“ (angl. „Captain America: Civil War“), kuriame susidurs beveik visi Keršytojai.

„Toras. Ragnarokas“ kinus pasieks jau 2017 metų lapkričio 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles