Paskutiniajame „007 Spectre“ anonse – skirtingas požiūris į mirtį

Kino studija „Sony“ paviešino paskutinįjį tarptautinį agento 007 filmo „007 Spectre“ (angl. „Spectre“) anonsą, kuriame Džeimsas Bondas išsiruošia keršyti už visas jam nutikusias negandas. Kiek trumpesnis, vos 70 sekundžių anonsas sugeba vėl šiek tiek perdėlioti istoriją, nors daugiau ar mažiau parodo beveik viską, ką matėme anksčiau.

Naujasis filmas pasiners į Džeimso Bondo praeitį, kai legendinis agentas gaus žinutę iš blogio organizacijos „SPEKTRAS“ ir leisis į ilgai slėptų paslapčių medžioklę. Visa laimė, kad naujuoju anonsu studija nė neketino paviešinti daugiau, nei matėme anksčiau, o tik šiek tiek praplėtė jau žinomus dalykus. Kad ir – griūvantis pastatas. Anonse taip pat užakcentuota nepriekaištinga kinematografija, kurią kuria Hoyte van Hoytema. Žinoma, parodoma ir tai, ko visi laukia labiausiai – Danielio Craigo ir Christopho Waltzo susitikimas.

Filmas ir vėl tęs Bondo nuotykius. Užšifruota žinutė išsiunčia Džeimsą Bondą į slaptą užduotį Meksike, kuri tęsiasi iki Romos. Ten jis sutinka gražią ir neliečiamą žinomo nusikaltėlio našlę Lučiją Sciarą. Su ja Bondas infiltruojasi į slaptą susitikimą ir sužino apie siaubingai galingos ir pavojingos tarptautinės organizacijos „SPEKTRAS“ egzistavimą.

Tuo pat metu Londone, naujasis Nacionalinio saugumo centro vadovas Maksas Denbigas ima kvestionuoti Bondo veiksmus ir siekia sunaikinti MI6, kuriam vadovauja M. Bondas į savo užduotį slapta įtraukia panelę Manipeni ir Q, kad jie padėtų surasti senojo jo priešo pono Vaito dukrą Madleną Svon. Ji gali būti ta, kuri išnarplios visą „SPEKTRO“ tinklą. Būdama žudiko dukra, Madlena Džeimsą supranta gerokai geriau, nei kas kitas.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Danielis Craigas, Christophas Waltzas, Ralphas Fiennesas, Lea Seydoux, Jesperas Christensenas, Benas Whishawas, Naomie Harris, Monica Belucci, Davidas Bautista ir kiti.

„007 Spectre“ kinus pasieks jau labai greitai – lapkričio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles