Pasirodė antrojo „Tarnaitės pasakojimas“ sezono anonsas

Praėjusiais metais pasirodęs serialas „Tarnaitės pasakojimas“ (angl. „Handmaid Tale“) sulaukė kritikų pripažinimo ir žiūrovų palaikymo. Puikiausiai tai iliustruoja „Emmy“ ir Auksinių gaublių apdovanojimai už geriausią metų serialą. Kadangi po pirmojo sezono klausimų liko daugiau nei atsakymų, o užtarnautas populiarumas buvo milžiniškas, kūrėjai tuoj pat paskelbė apie antrojo sezono kūrimą. Džiugi žinia, jog laukti liko labai nedaug, Jau balandžio 25-ąją startuos pirmosios antrojo sezono serijos „Hulu“ internetinėje televizijoje.

Na, o kol sulauksite sezono starto, siūlome pasižiūrėti kūrėjų pasidalintu antrojo sezono anonsu, kuriame galima išvysti  pagrindinę veikėją, įkūnijusią Elizabeth Moss, vis dar ieškančią savo vaiko bei išgyvenančią sunkumus po gimdymo. Anonse netrūksta ir žiaurių scenų, apie kurių tolimesnę seką bus galima sužinoti tik pasirodžius pačiam serialui.

Priminsime, kad serialas sukurtas pagal 1985 m. Margaret Atwood parašytą romaną, tokiu pat pavadinimu, kaip ir serialas. Prie serialo prisijungė tokie aktoriai, kaip Marisa Tomey, Cherry Jones, Bradley Whitford ir Clea DuVall.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles