Oficiali Kanų programa pasipildė dar keliais filmais

Oficiali Kanų programa pasipildė dar keliais filmais

Kaip ir buvo tikėtasi, paskelbta 70-ojo Kanų kino festivalio, vyksiančio gegužės 17 – 28 dienomis, programa dar nebuvo galutinė. Visas festalio programas dar papildė keletas filmų. Prie pagrindinės konkursinės programos prisijungs Rubeno Östlundo drama „Kvadratas“ (angl. „The Square“), kuriame Claesas Bangas vaidina ambicingą muziejaus direktorių. Romano Polanskio filmas „Pagal tikrą istoriją“ (pranc. „D‘aprrès une histoire vraie“) bus parodytas nekonkursinėje programoje. Nors pavadinimas sufleruoja ką kitą, iš tiesų šis naujas R. Polanskio filmas yra to paties pavadinimo Delphine‘os de Vigan romano ekranizacija, pasakojanti apie rašytoją, be tikslo klajojančią po paskutinės jos knygos pasirodymo. Juostoje vaidina jau ne pirmame R. Polanskio filme vaidmenis sukūrusi Emmanuelle Seigner, šalia jos išvysime ir Evą Green.

Specialiųjų seansų programoje be jau skelbtų filmų  dar bus rodomas naujas Barbeto Schroederio darbas – „Garbusis“ (pranc. „Le Vénérable“). Tai dokumentinis filmas, pasakojantis apie labai įtakingą budistų vienuolį iš Birmos. Prie Specialiųjų seansų taip pat prisijungs dar vienas dokumentinis filmas Erico Caravacos „Aikštė 35“ (pranc. „Carré 35“). Savo ruožtu prancūziškas animacinis filmas „Zombiliškės (pranc. „Zombillénium“), pasakojantis apie monstrų, nuobodžiaujančių savo atrakcionų parke, kasdienybę, bus parodytas vaikams skirtų seansų programoje.

Dviejų papildymų sulaukė ir „Ypatingo žvilgsnio“ (pranc. „Un Certain Regard“) programa – prie jos prisijungs argentiniečio Santiago Mitre‘ės drama „Viršūnė“ (isp. „La cordillera“) ir kino Li Ruijuno „Sugrįžti į ateitį“ (angl. „Walking Past the Future“). Per seansą, skirtą André Techine‘ui, bus pristatytas jo naujas filmas „Mūsų kvailysčių metai“ (pranc. „Nos années folles“).

Galiausiai festivalio svečiai galės mėgautis Tony‘io Gatlifo filmu – koncertu, kuris bus rodomas Paplūdimio kino teatre.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles