Ką apie „Keršytojų 4“ perfilmavimą mano Markas Ruffalo

Ką apie „Keršytojų 4“ perfilmavimą mano Markas Ruffalo

Perfilmavimai yra dažna šių dienų filmų kūrimo dalis. Ketvirtoji „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) filmų serijos dalis jokia išimtis. Dalis filmo  scenų bus iš naujo nufilmuota jau šį rudenį. Vienas aktorių Markas Ruffalo, vaidinantis Halką, atskleidė, jog šis filmas juda kiek kita linkme, nei įprasta.

Paprastai, kai vyksta tokie perfilmavimai, didžioji filmo dalis jau būna nufilmuota, juosta turi aiškų siužetą, pradžią ir pabaigą. Tai dažniausiai daroma kokybės pagerinimui, kaip sakoma „sudėti visiems taškams ant i“. Tačiau šis filmas, kaip kalba pats aktorius, yra gyvas organizmas ir filmavimo metu nuolat kinta. Kodėl vis dar nieko nežinome apie siužetą? Todėl, kad net patys aktoriai nieko apie jį nežino.

Interviu su „Comicbook.com“, Markas Ruffalo kalbėjo: „Perfilmavimai prasidės rugsėjį ir vėl keliausime į tarptautinį turą. Bus sukurta antroji versija ir mes nežinome, kokia ji bus. Mes ne tik perfilmuojame, mes filmą galutinai baigsime, ko nesugebėjome padaryti praeitais metais.“ Aktorius išsakė ir savo nuomonę apie filmo režisierius brolius Anthony ir Joe Russo: „Mes net nežinome, ką jie iš tikrųjų žino. Dalis to vyksta kai esame šalia. Tai nuostabu. Mes nufilmuojam šiek tiek scenų ir po kelių dienų tai perfilmuojame, nes norime veiksmą pasukti kita linkme. Tai gyvas organizmas ir net jei siekiamybė yra statiškas paveikslas, prie to daug dirbame.“ Taip pat žinoma, jog perfilmuotoje juostoje scenų su Juodąja pantera pasirodys daugiau, nei buvo planuota. Šis herojus tapo itin populiarus ir kūrėjai klauso gerbėjų nuomonės.

Didelė tikimybė, jog aktoriai mažai žino apie filmą, nes negavo viso scenarijaus, o tik atskiras dalis. Šį kartą studija „Marvel“ ypač slepia siužeto detales. Sklando gandai, jog broliai Russo net kuria netikras pabaigas, kad kūrybinė grupė net ir norėdama negalėtų nieko išduoti. Šis netradicinis „gyvo organizmo“ metodas gali tapti nauju didelio biudžeto filmų kūrimo būdu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles