Aktoriai Julia Roberts ir Lucas Hedgesas pasirodys dramoje apie priklausomybę „Benas grįžo“

Aktoriai Julia Roberts ir Lucas Hedgesas pasirodys dramoje apie priklausomybę „Benas grįžo“

Praėjo vos viena naktis po Toronto Tarptautinio kino festivalio atidarymo, kuriame svečiai buvo sutikti pasauline premjera – Felixo Van Groeningeno drama „Beautiful Boy“ (liet. „Gražus vaikinas“). Tą patį vakarą festivalio svečiai, „Princess of Wales Theatre“ teatre išvydo ir kitą filmo apie priklausomybes premjerą, tik čia istorija sukasi ne apie gerą tėvą ir jo atsigaunantį sūnų, tačiau apie gerą motiną ir sveikstantį jos sūnų. Peterio Hedgeso filme „Ben Is Back“ (liet. „Benas grįžo“) vaidina „Oskaro“ laureatė Julia Roberts ir paties režisieriaus P. Hedgeso sūnus Lucas Hedgesas.

Pasak naujienų portalo „The Hollywood Reporter“ apžvalgininko Scotto Feinbergo, drama „Benas grįžo“ festivalyje susilaukė gausybės ovacijų, o pirmosios apžvalgos pasirodė jau tos pačios dienos vakarą ir, panašu, kad juosta turi ne ką menkesnius šansus būti nominuota pagrindiniams apdovanojimams, kaip ir filmas „Gražus vaikinas“.

Pats filmo režisierius P. Hedgesas, geriausiai žinomas dėl savo parašytos knygos „Kas graužia Gilbertą Greipą“ (angl. „What‘s Eating Gilbert Grape?“) ir filmo „Gyvenimas pagal jį“ (angl. „About a Boy“) scenarijaus, kuris buvo nominuotas „Oskarui“, kaip geriausiai adaptuotas scenarijus. Su filmu „Benas grįžo“, P. Hedgesas sugrįžta prie vieno iš senesnių savo filmų struktūros, tai 2002 m. juosta „Eiprilės dalelės“ (angl. „Pieces of April“) – būtent sudėtingos šeimos susivienijimas atostogų metu papasakoja istoriją apie tai, kaip provincijoje gyvenanti šeima beveik skilo dėl vieno iš artimųjų piktnaudžiavimo narkotikais. Dramoje „Benas grįžo“, Benas (L. Hedgesas), kuris 77 dienas praleido reabilitacijos centre, Kūčių vakarą netikėtai grįžta namo, taip maloniai nustebindamas savo mamą (J. Roberts) ir du jaunesnius jos vaikus nuo antrojo vyro (Courtney B. Vance‘as), tačiau sukeldamas sąmyšį savo sesers (Kathryn Newton) ir antrojo mamos sutuoktinio gyvenime. Paaiškėja, kad Benas turi ilgą specialių progų gadinimo istoriją – tačiau šiąnakt jis tvirtina, kad dabar yra visai kitas žmogus ir namo grįžo laiduojamas savo globėjo. Tad šeima priglaudžia jį šventėms, kol jam vėl reiks grįžti į reabilitaciją. Natūralu, kad išlaidaus ir prasikaltusio sūnaus sugrįžimas namuose sukelia gausybę dramų, dar prieš išsenkant jo viešnagės laikui.

Panašu, kad būdama 50-ies, J. Roberts rado sau labai tinkamą vaidmenį, kuriame puikiai atsiskleidžia jos talentas – mylinti mama, kuri patyrė daug skausmo dėl savo sūnaus ir žino, kad jis yra tiksinti bomba, tačiau ji negali jo atstumti ir nori būti kartu, apsaugoti jį. L. Hedgesas, būdamas vos 21-erių demonstruoja savo neįtikėtiną sugebėjimą sužavėti ir tapti mylimu, kol elgiasi blogai ir neapgalvotai. Šių aktorių pasirodymas juostoje „Benas grįžo“ yra laikomas vienu geriausiu jų darbų šiais metais ir turi didelę tikimybę atsidurti „Oskarų“ nominantų sąraše, kaip ir P. Hedgeso originalus scenarijus, kuris išsiskiria iš daugybės kitų juostų apie klišines atostogas namuose ir atskleidžia situacijos sudėtingumą bei rimtumą.

Filmas „Benas grįžo“, kurį išleidžia kino gamybos kompanija „Roadside Attractions“, JAV kino teatruose turėtų pasirodyti šių metų gruodžio 7 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mantas / 2018 rugsėjo 10

    Kodėl visų aktorių vardus ir pavardes sulietuvinate? pvz.: tokio kaip Lucas Hedgesas nėra yra Lucas Hedges. Man norint pasidomėti daugiau apie aktorių norėtusi jį rasti internete.

  2. Viktė Džiaugytė / 2018 rugsėjo 11

    Todėl, kad tai yra lietuviškas puslapis, o lietuvių kalba, kaip pastebėjote, reikalauja linksnių – ir galūnių pridėjimas yra tik sugramatinimas, o ne sulietuvinimas. Interneto paieškos sistemoms pridėta lietuviška galūnė nesukelia problemų ieškant informacijos apie atitinkamą aktorių.