Gali būti, jog sulauksime dar vieno „Pradink“ režisieriaus filmo

Gali būti, jog sulauksime dar vieno „Pradink“ režisieriaus filmo

Galbūt yra pamenančių 1992-ųjų metų siaubo filmą „Bitininkas“ (angl. „Candyman“). Filme pasakjama apie studentą, kuris rašo tezę apie mūsų laikų legendas. Savo tyrimo metu jis susiduria su legenda apie mistinę būtybę – Bitininką, kurio vardo nevalia ištarti daugiau nei penkis kartus. Jei vardą ištari penkis kartus žiūrėdamas į veidrodį, užsitrauki šio žudiko prakeiksmą. Ši mistinė būtybė – tragiškai žuvęs vergo sūnus, kurios dvasia nerimsta ir grįžta persekioti gyvųjų. Pagrindinis filmo aktorius Tonis Toddas tada jau buvo žinomas, tačiau į kino istoriją aktorius įrašytas būtent dėl vaidmens šiame filme.

Pasigirdo kalbų, jog Oskaro laureatas režisierius ir scenarijaus autorius Jordanas Peele derasi dėl šio filmo atkūrimo. Jis perdirbinį norėtų ne tik prodiusuoti. Kaip rašo „slahfilm.com“, gali būti, kad J. Peele sės ir į režisieriaus kėdę. Šis režisierius susilaukė pasaulinės šlovės dėl savo filmo „Pradink“ (angl. „Get out“), kuris jau dabar vadinamas siaubo filmų klasika. Tai buvo pirmasis režisieriaus pilnametražis filmas. Sėkmė buvo tokia didelė, jog nauji J. Peele filmai dabar ypač laukiami.

Daugelio manymu, „Bitininkas“ minėtam režisieriui puikiai tiktų. Jis savo filme „Pradink“ nagrinėjo problemas susijusias su rasizmu ir diskriminacija. Būtent šios temos gvildenamos ir 1992-ųjų filme. Taip pat, žinant kaip puikiai režisierius moka pasakoti istoriją ir sukurti įtampą, jis galėtų sukurti dar vieną įsimintiną siaubo filmą. Nors realiausia, kad J. Peele imsis prodiuserio darbo, būtų be galo smagu jį vėl pamatyti ir režisieriaus kėdėje.

Jei projektas taip ir nebūtų pradėtas, kviečiame pažiūrėti originalaus filmo anonsą.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles