W. Allenas savo naujam filmui jau rado B. Williso pamainą

W. Allenas savo naujam filmui jau rado B. Williso pamainą

Vos prieš kelias dienas iš naujausio ir dar pavadinimo neturinčio Woody Alleno filmo pasitraukęs Bruce‘as Willisas daug problemų filmo kūrėjui tikrai nesukėlė. Tai galima suprasti iš to fakto, kad jau dabar laisva pozicija buvo užpildyta. Į atsilaisvinusią vietą atlikti vaidmenį buvo pakviestas gerai žinomas Holivudo aktorius Steve‘as Carellas, kuris pernai pasižymėjo ir kaip puikus dramų aktorius. Tai bus pirmas kartas, kai S. Carellas bendradarbiaus su legendiniu režisieriumi, kasmet kepančiu po vieną filmą.

B. Williso pasitraukimas iš filmo vis dar yra labai miglotas. Sklando įvairios kalbos. Vieni teigia, kad aktorius nesugebėjo suderinti savo darbo grafiko ir jam reikėjo atlikti vaidmenį Brodvėjaus miuzikle. Sklando ir kitos, mažiau teigiamos kalbos apie aktoriaus dalią. Teigiama, jog jos buvo išmestas iš projekto, nes niekaip nesugebėjo įsiminti savo tekstų. Kad ir kaip ten bebūtų, paskutinis filmo montažas greičiausiai bus apskritai be aktoriaus, nes jo vietą tiesiogiai perims S. Carellas.

Išties, šiek tiek gaila, kad negalėsime pamatyti, ką B. Willisas būtų parodęs W. Alleno filme, tačiau S. Carellas atrodo gerai teisingesnis pasirinkimas. Jam lyg ir labiau tinka W. Alleno komedinis-melancholiškas stilius. Juolab, jis puikiai įsitrauks į bendrą vaizdą, kurį aktorius pradėjo kurti su savo Oskarui nominuota drama „Foxcatcher“. O ir komikas jis tikrai puikus, mat dabar Holivude yra tikrai mažai aktorių, galinčių taip puikiai perteikti bet kokį komišką vaidmenį.

Najausiame W. Alleno filme vaidmenis taip pat atliks Blake Lively, Parker Posey, Jesse‘is Eisenbergas, Jeannie Berlin, Kristen Stewart, Paulas Schneideris ir kiti.

Kol kas tiksli data, kada pasirodys filmas, dar neaiški, bet jo sulauksime jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles