Prasidėjo penktos „Karibų piratų“ dalies filmavimo darbai

Prasidėjo penktos „Karibų piratų“ dalies filmavimo darbai

Šia savaitę Australijoje, Kvinslendo mieste prasidėjo penktosios „Karibų piratų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tale No Tales“) dalies filmavimo darbai. Pasiruošimas filmui truko net dvejus metus ir tik dabar režisieriai Espenas Sandlbergas ir Joachimas Roenningas pagaliau galėjo pradėti juostos realizavimą.

„Karibų piratai: numirėliai neseka pasakų“ – taip pavadintas penktasis žinomos franšizės filmas, prie kurio kūrimo pirmą kartą nebuvo pakviesti scenaristai Terry‘is Rossio ir Tedas Elliottas. Filmui scenarijų parašė ne mažiau žinomas plunksnos meistras, scenaristas Jeffas Nathansonas, kurio darbų kolekcijoje Steveno Spilbergo režisuota juosta „Pagauk, jei gali“ (angl. „Catch Me if You Can“), „Terminalas“ (angl. „The Terminal“), taip pat „Indiana Džounsas ir krištolinės kaukolės karalystė“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull“).

Filmo siužete ir vėl atsidurs charizmatiškasis kapitonas Džekas Sperou, kuriam kaip visad koją pakiša nesėkmė. Jį pradeda medžioti senasis priešas kapitonas Salazaras su savo vaiduokliais piratais. Jie kažkokiu tai būdu išsilaisvino iš velniškojo trikampio ir prižadėjo susidoroti su visais gyvais piratais, kurie jiems pastos kelią, o taip pat ir su Džeku. Išsigelbėti nuo piktadarių galima tik tuo atveju, jeigu rankose atsiduria galingas artefaktas – Poseidono trišakis, leidžiantis valdyti visas jūras.

Juostoje turėtų pasirodyti senai pažįstami Geoffrey‘s Rushas (Barbosa), Kevinas McNally‘is (ponas Gibsas), Stephenas Grahamas (Skrumas) ir, žinoma, pats Johnny‘is Deppas, penktą kartą suvaidinsiantis kapitoną Džeką. Prie jų prisijungs pagrindinį antagonistą atliekantis Javieras Bardemas, Golshiften Farahani, Brentonas Thwaitesas ir Kaya Scodelario.

Studija „Disney“ norėjo penktąjį „Karibų piratų“ filmą išleisti 2017 m. liepos mėnesį, tačiau per oficialų spaudos pranešimą premjeros data nebuvo paskelbta. Tikėtina, jog juosta gali pasirodyti ir anksčiau nei buvo planuojama.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Liutauras / 2015 vasario 23

    Labai lauksiu sitos dalies,ji turetu buti irgi idomi.