Denisas Villeneuve‘as kurs „Kopos“ serialą

Denisas Villeneuve‘as kurs „Kopos“ serialą

Netikėtas posūkis „Kopos“ (angl. „Dune“) fronte – nors naujausias režisieriaus Deniso Villeneuve‘o darbas pasirodys daugiau nei po metų, pasklido kalbos, jog tai nebus vienintelė Franko Herberto knygos adaptacija. Skelbiama, jog „Bėgančio skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“) režisierius jau dirba prie „Kopos“ serialo.

Šis skubotas „Warner“ sprendimas atrodo dar keisčiau, turint omeny, jog puikiai fanų ir kritikų sutiktas „B4gantis skustuvo ašmenimis 2049“ tapo visiška finansine nesėkme, o prognozuoti „Kopos“ likimą dar per anksti.

Serialas vadinsis „Kopa. Seserija“ (angl. „Dune: The Sisterhood“) ir suksis aplink paslaptingą moterų ordiną Bene Gesserit. Jo pilotinę seriją režisuos pats D. Villeneuve‘as, vėliau eisiantis vykdančiojo prodiuserio pareigas.

„Mane visada domino Bene Gesserit“, – portalui „Variety“ sakė D. Villeneuve‘as. „Fokusuotis į serialą apie galingą moterų ordiną man pasirodė ne tik tinkama ir įkvepianti mintis, bet ir puiki istorija dinamiškoms serialo serijoms“.

Kol kas serialo „Kopa. Seserija“ pasirodymo data neskelbiama, bet turint omenyje, jog filmas „Kopa“ į kinus atvyks tik 2020-ųjų lapkritį, anksčiau 2021-ųjų tikėtis serialo greičiausiai neverta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles