Pagaliau buvo pradėta filmuoti naujausia „Keršytojų“ dalis

Pagaliau buvo pradėta filmuoti naujausia „Keršytojų“ dalis

Pasauliui vis dar šėlstant dėl visiškos „Marvel“ projektų sėkmės tikėtina, kad visai netrukus internetinę erdvę užpildys gandų gausa apie naują projektą. Skelbiama, jog pagaliau prasidėjo naujosios Keršytojų dalies „Keršytojai: Begalybės Karo“ (angl. „Avengers: Infinity War“) filmavimo darbai.

Itin patikimoje „Atlanta Filming“ Twitter paskyroje vakar pasirodė žinia, skelbianti, jog darbai buvo pradėti dar prieš kelias savaites. Taip pat pranešama, kad filmavimo aikštelėse jau yra kelios projekto megažvaigždės, tačiau kokios jos – nutylima. Teigiama, jog filmavimo darbai nors ir prasidėjo lapkričio 7-ąją, tačiau jokių nuotraukų dar nepaviešinta, nenorint sugadinti ištikimiausių „Marvel“ gerbėjų susidomėjimo filmu.

Štai, kaip tai apibūdino patys „Atlanta Filming“: „Tikiu, kad pamiršau apie tai pranešti, bet „Keršytojų: Begalybės Karo“ filmas buvo pradėtas filmuoti prieš dvi savaites. Viskas, ką aš žinau yra tai: aikštelėje tikrai yra mega žvaigždžių. Pirma dalis buvo pradėta filmuoti 7-ąją dieną. Manau, kad yra lygiai 0%, jog sugebėsiu gauti nuotraukas, kuriose žmonės neatrodo it Lego kaladėlės. Nu gerai, išties aš žinau gerokai daugiau, tačiau nenoriu Jums sugadinti to malonumo“.

Ir nors ši informacija neatsklinda iš pačių „Marvel Studios“, bet „Atlanta Filming“ yra itin patikimas studijos šaltinis. „Marvel“ jau anksčiau yra filmavimusi Atlantoje, konkrečiau kalbant, naujausią „Žmogaus Voro“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) filmą. Tuo metu „Atlanta Filming“ pasidalino naujienomis iš filmavimo aikštelių, kurios nors ir nebuvo oficialiai patvirtintos, bet vėliau aktorių patvirtinta, jog tas buvo tiesa. Visai šiai informacijai išliekant gandams, tikėtina, jog Russo Broliai išties jau yra pradėję darbus ties naujausiais filmais, kurie turėtų susieiti ir į ketvirtąją „Keršytojų“ dalį (prieš kelis mėnesius filmas vis dar vadinosi antraja „Begalybės Karo“ dalimi).

„Keršytojai: Begalybės Karas“ ir ketvirtoji „Keršytojų“ dalis turėtų būti itin svarbi visai „Marvel“ visatai. Skelbiama, kad Geležinis Žmogus, Kapitonas Amerika ir visa likusi komanda pagaliau pradės tvarkyti reikalus su legendiniu Thanosu, o istorija bus plėtojama iš „The Infinity Gauntlet“ komiksų serijos. Be abejo, kai kova bus tokia nuožmi, tikėtina, kad pagaliau išvysime ir liūdniausių netekčių, tačiau jokie gandai apie tai neskleidžiami.

„Keršytojai: Begalybės Karas“ didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys 2018 metų gegužės 4-ąją, tuo tarpu galutinio pavadinimo neturinti ketvirtoji „Keršytojų“ dalis – 2019 metų gegužės 3-iąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles