Prie „Nuostabioji moteris 2“ aktorių kolektyvo jungiasi dar viena garsi pavardė

Prie „Nuostabioji moteris 2“ aktorių kolektyvo jungiasi dar viena garsi pavardė

Po to, kai praėjusiais metais pasirodžiusią pirmąją filmo dalį aplankė kritikų pripažinimas ir teigiami žiūrovų vertinimai, kūrėjai nusprendė kuo greičiau ruoštis antrajai filmo daliai. Kol kas numatoma juostą išleisti 2019 m. lapkritį. Jos režisiere ir toliau liks Patty Jenkins, o ryškiausia žvaigždė – Gal Gadot ir vėl įkūnys seksualiąją heroję.

Jau anksčiau paaiškėjo ir pagrindinė filmo antagonistė – Chetaah (Gepardė) bei aktorė, kuri ją įkūnys – Kristen Wiig. Paskutinėmis dienomis paaiškėjo ir dar vienas aktorius, kuris patvirtino savo dalyvavimą filmavime – tai profesinį renesansą išgyvenantis Pedro Pascal‘is. Žiūrovams jis geriausiai pažįstamas iš serialų „Narkotikų prekeiviai“ (angl. „Narcos“) ir „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“).

Kol kas nežinomos tikslesnės detalės apie jo veikėją filme, tačiau galime būti užtikrinti, jog tai bus itin svarbus pasirodymas. Spėliojama, kad tai galėtų būti Angle Man (Kampų žmogaus, Kampuočio), kuris komiksuose yra vienas grėsmingiausių Nuostabiosios moters priešininkų, rolė. Šis personažas valdo prietaisą, kurio pagalba gali teleportuoti įvairius objektus ir net žmones. Jei viskas susiklostytų sėkmingai, galime tikėtis trečioje serijos dalyje P. Pascal‘į išvysti ir kaip vienintelį bei pagrindinį priešininką pagrindinei herojei.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles