Prie „Naruto“ filmo prisijungė mangos kūrėjas

Prie „Naruto“ filmo prisijungė mangos kūrėjas

„Naruto“ yra viena sėkmingiausių manga ir anime pasaulyje. Manga buvo pradėta rašyti 1999 metais ir sulaukė pabaigos 2014-ais. Tai istorija apie Naruto – jauną nindzę, kuris nori užsitarnauti visų pagarbą ir tapti savo kaimo vadu. Iki dabar yra parduota net 220 milijonų mangos kopijų ir 2014 metais „Lionsgate“ studija nusipirko teises režisuoti vaidybinį „Naruto“ filmą.

Filmo režisieriumi 2016 metais buvo paskelbtas „Didysis šou meistras“ (angl. „The Greatest Showman“) kūrėjas Michael’as Gracey’us. Dabar režisierius nebeturi jokių kitų įsipareigojimų ir interviu su „Collider“ jis paskelbė naujausias detales apie „Naruto“ filmą: „Daugelis Holivudo adaptacijų pagal mangą būna nesėkmingos. Mes dabar pradėjome rašyti scenarijų ir prie projekto prisijungė ir pats šios mangos kūrėjas Masashi Kishimoto. Mes norime gerai atlikti darbą, todėl nenorime skelbti jokių detalių apie patį filmą, nes viskas gali keistis“.

Iki dabar Holivudui nepavyko sukurti nei vieno sėkmingo filmo, paremto manga. 2017 metais pasirodę „Mirties užrašai“ (angl. „Death Note“) ir  „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in the Shell“) buvo finansiškai nesėkmingi ir sulaukė nepalankaus kritikų įvertinimo. Tikėkimės, šis filmas taps pirmuoju, kuris parodys, kad galima sukurti gerą mangos ekranizaciją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles