Lucas Bessonas jau planuoja „Valeriano ir Tūkstančio planetų miesto“ tęsinius

Lucas Bessonas jau planuoja „Valeriano ir Tūkstančio planetų miesto“ tęsinius

Nors naujausias prancūzų režisieriaus Luco Bessono kūrinys – kosminė opera „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of Thousand Planets“), kuriam pelnytai klijuojama ne tik paties brangiausio europinio projekto, bet apskritai vieno amibicingiausių filmų titulas, dar tik pakeliui į kino sales (premjera įvyks liepos pabaigoje), pats režisierius yra taip garantuotas filmo sėkmėe, kad jau dabar žvelgia į ateitį. Ir ne šiaip sau – o  į pakankamai tolimą ateitį, kadangi, kaip pats prisipažino televizijos kanalui RTL, jau dabar dirba prie būsimųjų šios serijos tęsinių. Taip taip, perskaitėte teisingai – L. Bessono planuose, kurie jau dabar po truputį realizuojami, numatytas ne vienas „Valeriano“ tęsinys!

„Labai noriu sukurti antrą ir trečią dalį. Jau baigiau rašyti antros dalies scenarijų ir ėmiausi trečiosios. Nesilaikiau prietarų, tačiau nieko tokio, jei tai nesuveiks – aš vis tiek esu labai patenkintas juos parašęs“, kalbėjo L. Bessonas.

Žinoma, tam, kad parašytieji antros ir trečios dalies scenarijai neatsidurtų kino studijos šiukšlių dėžėje, reikia tikėtis, kad pirmoji „Valeriano ir Tūkstančio planetų miesto“ dalis sulauks didžiulio finansinio triumfo pasaulio „box-office“.  Priešingu atveju tęsiniai dienos šviesos neišvys. Galima prisiminti, kad, pavyzdžiui, L. Bessonas taip pat drąsiai anonsavo apie animacinio filmo „Artūras ir minimukai“ (pranc. „Arthur et les Minimoys“, 2006 m.) seriją – vis tik galiausiai buvo apsiribota trilogija ir atrakcionu „Futuroscope“ pramogų parke.

Kita vertus, kalbant apie patį L. Bessoną, jo kūryboje tai būtų išimtis. Kad ir kaip sėkmingai „box-office“ savo laiku pasirodė tokie jo filmai kaip „Penktasis elementas“ (angl. „The Fifth Element“, 1997 m.)  ar „Žydroji bedugnė“ (pranc. „Le grand bleu“, 1988 m.), jų tęsiniai nebuvo kuriami.

Kaip seksis pagal Jeano-Claude’o Mézières’o ir Pierre’o Christino grafinę novelę sukurtam „Valerianui ir Tūkstančio planetų miestui“ galėsime stebėti nuo liepos 28 dienos. Apie būsimų tęsinių filmavimą ar galimas premjeros datas kol kas jokių žinių nepranešama.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles