„Džiumandži“ kviečia Dwayne‘ą Johnsoną

„Džiumandži“ kviečia Dwayne‘ą Johnsoną

Dwayne‘as „Uola“ Johnsonas gali suvaidinti vieną iš pagrindinių vaidmenų kultinio 1995 m. filmo „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) perdirbinyje. Prie jo gali prisijungti ir dar vienas aktorius – komikas Kevinas Hartas, su kuriuo D. Johnsonas šiais metais pasirodys komedijoje „Centrinė žvalgyba“ (angl. „Centras Intelligence“). Apie tai praneša leidinys „Variety“.

Derybos su aktoriais jau vedamos, tačiau gali iškilti viena problema. Ir ne, ne finansinė, o jų darbo grafikas. Abu aktoriai šiuo metu turi itin daug projektų, kuriuose atlieka tiek aktorių, tiek prodiuserių funkcijas. Ir ar jie spės nusifilmuoti numatytame studijos „Sony Pictures“ projekte, neaišku. Filmavimas turi prasidėti jau gana greitai, nes juostos premjera numatyta 2017 m. liepos 28 dieną.

Filmą režisuos „Afigenos mokytojos“ (angl. „Bad Teacher“) režisierius Jake‘as Kasdanas. Jis jau pasirašė sutartį su „Sony“, ir, jeigu filmas patirs finansinę sėkmę, režisierius turės progą sukurti pratęsimą.

Originaliame 1995 m. metais pasirodžiusiame filiam pagrindinius vaidmenis atliko Robinas Williamsas, Kirsten Dunst, Jonathanas Hyde‘as, Bebe Neuwirth, Bradley‘is Pierce‘as, Bonnie Hunt ir kiti aktoriai. Juostos biudžetas sudarė 65 milijonus dolerių, o uždarbis visame pasaulyje viršijo 260 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles