Johnas Lithgowas filme apie „Fox News“ įkūnys Rogerį Ailesą

Johnas Lithgowas filme apie „Fox News“ įkūnys Rogerį Ailesą

„Oskarui“ nominuotas aktorius Johnas Lithgowas, kuris šiuo metu geriausiai žinomas dėl savo vaidmens seriale „Karūna“ (angl. „The Crown“), buvo atrinktas atlikti pagrindinį vaidmenį naujame kino kompanijos „Annapurna Pictures“ filme. Dramoje aktorius įkūnys Rogerį Ailesą, buvusį „Fox News“ generalinį direktorių, kurio karjera baigėsi, kuomet buvo paviešintas seksualinio priekabiavimo skandalas, kuriuo ir buvo kaltinamas R. Ailesas.

Šis filmas, pavadinimu „Fair and Balanced“, daugiausiai apibūdinamas kaip bendrą įspūdį apie situaciją parodanti juosta, kur didžiausias dėmesys skiriamas R. Ailesui. Kartu su Gretchen Carlson, kurią filme įkūnys Nicole Kidman, pamatysime ir Megyn Kelly, kurią vaidins Charlize Theron, buvusią pagrindinę „Fox News“ komentatorę Greta Van Suseren, Rupertą Murdochą ir buvusį žinių vedėją Billą O‘Reilly. Visų pirma, filme bus pasakojama apie R. Aileso karjeros „Fox News“ pakilimą ir nuosmukį. Jo įtaka respublikonų rate padėjo jam tapti poros prezidentinių rinkimų patarėjų (Richardo Nicksono ir George’o Busho). R. Aileso viešas atsistatydinimas iš pareigų 2016 m. buvo daugybės viešų kaltinimų seksualinių priekabiavimu padarinys.

Kino įmonė „Annapurna Pictures“ finansuoja ir prodiusuoja šį projektą. Režisierius Jay Roachas pasirinktas režisuoti „Fair and Balanced“, o Charlesas Randolphas parašė scenarijų šiam projektui. Ch. Theron taip pat prisidės prie juostos prodiusavimo, kartu su Beth Kong ir A. J. Dixu, per „Denver & Delilah“ kino gamybos kompaniją. Kol kas nepranešama, kada šis filmas bus išleistas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles