Jeffas Bridgesas vaidins naujame Davido Mackenzie trileryje

Jeffas Bridgesas vaidins naujame Davido Mackenzie trileryje

Kino naujienų portalas „Deadline“ praneša, kad Oskaro laureatas Jeffas Bridgesas vaidins Davido Mackenzie režisuojamame trileryje „Comancheria“.

Filme bus pasakojama apie du brolius, iš kurių vienas yra buvęs nusikaltėlis, o kitas – išsiskyręs dviejų vaikų tėvas, kurie sužino, jog greitai bus uždaryta jų šeimai priklausanti ferma Vakarų Teksase. Siekdami išgelbėti fermą jie nutaria plėšti bankus ir ilgainiui atsiduria juos sugauti pasiryžusio reindžerio taikiklyje. Reindžerį turėtų įkūnyti būtent J. Bridgesas.

Brolius turėtų vaidinti ne ką mažiau žinomi aktoriai. „Deadline“ šaltiniai atskleidė, jog filmą prodiusuojanti kompanija „Film 44“ veda kalbas su aktoriais Chrisu Pine‘u, žinomu iš „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) franšizės, ir Benu Fosteriu, susilaukusiu pripažinimo po įsimintino pasirodymo filme „Traukinys į Jumą“ (angl. „3:10 to Yuma“).

Juostos scenarijų prieš kelis metus parašė Tayloras Sheridanas, geriausiai žinomas dėl savo vaidmens seriale „Anarchijos vaikai“ (angl. „Sons of Anarchy“). Dėl garsių aktorių, besitaikančių į šį filmą, jo filmavimą yra norima pradėti kuo greičiau. Tikėtina, kad darbai prasidės jau šį birželį.

Režisieriui Davidui Mackenzie tai nebus pirmas kartas, kai jis dirbs su garsiais aktoriais, tačiau kino pasaulyje jo darbai nėra itin populiarūs. Kol kas žymiausias jo filmas yra 2013-aisiais sukurtas „Starred Up“, sulaukęs kritikų liaupsių ir išgarsinęs aktorių Jacką O‘Connellą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles