„Disney“ kurs vaidybinį filmą apie Mikę Pūkuotuką

„Disney“ kurs vaidybinį filmą apie Mikę Pūkuotuką

Jeigu anksčiau ir buvo galima pagalvoti, jog „Disney“ studija pastaruoju metu tik eksperimentuoja perkurdama savo legendinę animaciją į vaidybinius filmus, dabar aišku, kad tai yra naujoji studijos strategija. Tai pasidarė dar aiškiau, kuomet ketvirtadienį „Deadline“ pranešė, jog „Disney“ nusprendė perkurti ir legendinį filmą „Mikė Pūkuotukas“ (angl. „Winnie the Pooh“).

Nors iš pradžių ši naujiena gali pasirodyti absurdiška, studija šioje vietoje nejuokauja. Adaptuoti filmą buvo pakviestas garsus nepriklausomų filmų kūrėjas Alexas Rossas Perry‘is. Jis išgarsėjo praėjusiais metais sukūręs filmą „Paklausyk, Filipai“ (angl. „Listen Up Phillip“), kuris pasižymėjo ganėtinai tamsiu tonu, todėl įdomu, kaip A.R. Perry‘is ryšis adaptuoti vaikams skirtą pasaką. Pranešama, jog jis ir rašys filmo scenarijų, ir jį režisuos.

Kol kas nežinoma, kada filmas pasirodys. Aišku tik tiek, kad jis pasakos apie jau užaugusį pagrindinį istorijos herojų Kristoferį Robiną (pavadintą pagal Mikė Pūkuotuką sukūrusio A.A. Milne sūnų), sugrįžtantį į girią, kurioje gyvena Mikė Pūkuotukas.

„Disney“ tikrai nesismulkina perkeldami animacinius veikėjus į tikrą pasaulį. Neseniai buvo pranešta, jog taip bus pasielgta ir su 1998 metų animacinio filmo „Mulan“ pagrindine heroje. Niūriais filmais garsėjantis Davidas Lowery taip pat adaptuos „Pyto drakoną“ (angl. „Pete‘s Dragon“). Jau prieš kurį laiką buvo patvirtinti „Gražuolės ir pabaisos“ (angl. „Beauty and the Beast“) ir „Džiunglių knygos“ (angl. „The Jungle Book“) perdirbiniai. Po solidžios šiais metais pasirodžiusios „Pelenės“ (angl. „Cinderella“) sėkmės panašu, jog tokio tipo filmai pas mus ateina ilgam.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles