Rianas Johnsonas su „Sostų karų“ scenaristais dirba prie naujųjų „Žvaigždžių karų“ filmų

Rianas Johnsonas su „Sostų karų“ scenaristais dirba prie naujųjų „Žvaigždžių karų“ filmų

Praėjusią savaitę pasirodžiusiame „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars: The Rise of Skywalker“) anonse sužinojome seniai nujaustą žinią – atėjo Skaivokerių sagos pabaiga. Turint omenyje, jog pirmasis serijos filmas pasirodė prieš 42 metus ir nuo tada pamatėme net 12 vaidybinių filmų (taip, aš nepamiršau „Holiday Special“), 1 animacinį, 2 istorijoje prapuolusias juostas apie evokus ir 7 serialus, atrodytų, kad jau pakaks melžti šią karvę, kad ir kaip dievintumėme šios epopėjos visatą.

Prieš keletą dienų „Disney“ vadovas Bobas Igeris atskleidė, jog taip, pagaliau gausime pailsėti nuo nesibaigiančios serijos. Po neitin pasisekusio „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“, „Disney“ ir „Lucasfilm“ nusprendė, jog nebekurs jau suplanuotų šalutinių projektų, tad panašu, jog Obio-Van Kenobio filmo nesulauksime, bet po keleto metų serija sugrįš.

„Lucasfilm“ prezidentė Kathleen Kennedy tikina, jog IX epizodas bus paskutinė Skaivokerių sagos dalis, užbaigsianti arką, prasidėjusią su pirmuoju priešistorės filmu „Pavojaus šešėlis“ (angl. „The Phantom of Menace“). Anot jos, studija negalvoja tik apie būsimą trilogiją – dabartiniai planai apima didesnį laiko tarpą. „Nemąstome tik apie būsimų trijų filmų istoriją ir nežiūrime į tai, kaip į dar vieną trilogiją – žvelgiame į tai su klausimu: kaip atrodys naujas istorijos dešimtmetis?“, – sako ji.

K. Kennedy atskleidė, jog prie ateities filmų dirbs „Paskutiniai džedajai“ (angl. „The Last Jedi“) režisierius Rianas Johnsonas, o prie jo prisijungs „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) kūrėjai Davidas Benioffas ir D. B. Weissas. Anksčiau skelbta, jog R. Johnsonas kurs naują „Žvaigždžių karų“ epopėjos trilogiją su naujais veikėjais, o D. Benioffas ir D. B. Weissas dirbs prie atskiros serijos, tačiau pasirodo, jog tai bus tas pats projektas. „Vos pabaigę „Sostų karus“ jie pereis prie „Žvaigždžių karų“. D. Benioffas ir D. B. Weissas artimai bendradarbiauja su R. Johnsonu“ – sakė ji.

Devintasis „Žvaigždžių karų“ epizodas „The Rise of Skywalker“ kinuose pasirodys gruodžio pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles