Paaiškinta Kailo Reno kardo kilmė ir jo funkcijos

Paaiškinta Kailo Reno kardo kilmė ir jo funkcijos

Studija „Disney“ ir „Disneylando“ atrakciono parko vadovybė, po daugybės diskusijų ir pajuokų sukėlusio naujojo šviesos kardo modelio, pristatyto pirmame „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. Star Wars: The Force Awakens) anonse, ir dėl jo neįprastai atrodančio skersinio, galiausiai paaiškino, kodėl jis taip atrodo.

Pasak jų, iš abiejų pusių atsiradusios angos vykdo ventiliacijos funkciją, kuri nukreipia nereikalingą kardo energiją nuo esminės kardo dalies. Būtent tokio tipo kardais naudojosi Džedajai ir Sitai gilioje senovėje, ir būtent pagal tą schemą kardą surinko Kailo Renas, kurio rankose ir matome šį neįprastai atrodantį ginklą.

Kodėl būtent tokį kardo modelį ir jo pasenusią bei nestabilią konstrukciją pasirinko Kailo Renas, nežinoma. Spėliojama, jog toks kardo modelis atsirado tik todėl, jog pats Kailas nėra Sitas, ir galbūt, jis, nebaigęs apmokymų, nesugebėjo sukonstruoti modernaus ir tobulo ginklo. Tokie spėjimai ganėtinai taiklūs, nes pats filmo režisierius J.J. Abramsas, ne vieną kartą duodamas interviu buvo užsiminęs, jog Kailas niekada netapo Situ.

Taip pat žinoma, jog Kailo Renas didelis Darto Veiderio gerbėjas. Pasak gandų, jis jo slaptas mokinys, kuris turėjo kartu su juo nuversti Imperatorių Palpatiną, tačiau žuvus Veideriui, jam teko ilgai slapstytis galaktikoje. Paskutiniame filmo anonse taip pat rodoma scena, kai Kailas žada pratęsti Darto Veiderio darbą, bet apie ką būtent eina kalba, nežinoma.

Visas naujosios „Žvaigždžių karų“ paslaptis sužinosime jau gruodžio 18 dieną, kai filmas atkeliaus į viso pasaulio kino ekranus. Jam žadamas sėkmingiausias visų laikų kino startas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles