„Mortal Kombat“ pelningumas bei populiarumas viršijo „Warner Bros“ studijos lūkesčius

„Mortal Kombat“ pelningumas bei populiarumas viršijo „Warner Bros“ studijos lūkesčius

Kai „Warner Bros“ studija paskelbė savo rizikingą planą svarbiausius projektus kartu išleisti „HBO Max“ platformoje ir didžiuosiuose ekranuose, kino teatrai tai priėmė kaip mirties nuosprendį. Praėjus keliems mėnesiams pradeda aiškėti, kad šis sprendimas yra geriausia, kas jiems galėjo nutikti pandemijos metu. Prieš kelias dienas pasirodęs „Mortal Kombat“ jau viršija finansinius lūkesčius, tiek internetinėje platformoje, tiek kino teatrų parduodamais bilietais.

Prastoki kritikų atsiliepimai nesustabdė žiūrovų ir žaidimo gerbėjų entuziazmo. Duomenys rodo, kad šį savaitgalį prie „HBO Max“ platformos prisijungė net 3,8 milijonai lankytojų. Tai pažymi pačią populiariausią premjerą jos istorijoje, pralenkusią kitų didžiųjų „Warner Bros“ studijos projektų kaip „Nuostabioji moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) bei „Godzila prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla vs Kong“) debiutus.

Tuo tarpu kino teatrų nuogąstavimas, kad niekas neis žiūrėti filmų kine, jei jie bus prieinami namuose, liko nepagrįstas. „Mortal Kombat“ per premjerinį savaitgalį surinko 23 milijonus JAV dolerių – menkas rezultatas prieš pandemiją, tačiau net dvigubai viršijęs lūkesčius šiuo laikotarpiu. Ir nors tai vėl parodo žiūrovų entuziazmą naujus filmus žiūrėti kine, šis rezultatas nebūtų pasiektas be rizikingojo „Warner Bros“ sprendimo išleisti vieną kitą didelį projektą ir taip suteikti turinio kino teatrams, kol kitos studijos savo pelningiausius filmus stūmė į vasarą. Juolab, kad finansiniai rezultatai nepaliauja stebinti studijos – prieš mėnesį išleistas „Godzila prieš King Kongą“ parduodamais bilietais pasauliniu mastu jau spėjo pralenkti tik kinuose debiutavusį ankstesnį šios serijos filmą „Godzila: Monstrų karalius“ (angl. „Godzilla: King of the Monsters“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles