Margot Robbie ir pavojingosios džiunglės – pirmajame „Tarzano legendos“ anonse

Mažai yra veikėjų, apie kuriuos buvo sukurta daugiau filmų nei apie Tarzaną. Daugiau nei prieš šimtą metų autoriaus Edgaro Rice‘o Burroughso sukurtas herojus, anot įvairių skaičiavimų, Holivude buvo atvaizduotas apie 200 kartų. Dabar atėjo laikas šiuolaikinei jo versijai.

Šiuolaikinė ji tik sąlyginai, kadangi veiksmas vis dar vyksta prieš šimtą metų. Filme pasakojama apie džiungles jau palikusį ir Londone gyvenantį Tarzaną (akt. Alexander Skarsgard), privalantį sugrįžti į Kongo valstybę padėti savo žmonai Džein (akt. Margot Robbie).

Pirmajame filmo anonse galima pasigrožėti tuo, kaip yra pateikiami tankiųjų džiunglių vaizdai. Matosi, kad režisierius Davidas Yatesas (žinomas iš Hario Poterio filmų) aplinką norėjo pateikti kur kas realistiškiau, nors protingosios beždžionės ir paslaptingi kariai su ietimis tikroviškumu nekvepia.

Filmas jau susidūrė su begale problemų – juostos biudžetas siekia daugiau nei 180 mln. dolerių, o D. Yatesas jau dirba prie kito „Warner Bros“ projekto „Fantastiški gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“), todėl gali būti, kad tai atsilieps pabaigto filmo kokybei.

Kad ir kaip bebūtų, mes jame pamatysime visą žinomų veikėjų armiją. Be M. Robbie ir A. Skarsgardo čia taip pat vaidins Christophas Waltzas, Samuelis L. Jacksonas, Djimonas Hounsou, Johnas Hurtas ir kiti.

„Tarzano legendos“ premjera – 2016 m. liepos 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles