Istorikas Alfredas Bumblauskas: „Vyrams reikia meilės, moterims reikia sekso“ (video)

„Vyrams reikia meilės, moterims reikia sekso. Palaukit, ką aš čia pasakiau? Gal atvirkščiai?“, – tai tik dalis to, ką iš Alfredo Bumblausko lūpų netrukus išgirs lietuviško kino mylėtojai. Kartu su kitais žinomais vyrais istorikas nusifilmavo naujoje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų…“. Visuose Lietuvos kino teatruose ji bus pradėta rodyti jau sausio 1 dieną.

Žinomų žmonių pamąstymai apie vyrų ir moterų santykius komedijoje atsiranda vieno iš jos herojų iniciatyva. Gediminas (vaidina Leonardas Pobedonoscevas) yra reklamos agentūros direktorius. Istorijos, sporto, muzikos ir kitų sričių autoritetingų atstovų pasisakymai apie vyrų ir moterų santykius – naujas Gedimino socialinis projektas. Taip į komediją įtraukiamas ne tik šmaikščiai apie meilę kalbantis rimtas istorikas Alfredas Bumblauskas, bet ir kultūristas Andrius Pauliukevičius, dainininkas Egidijus Sipavičius, lenktynininkas Benediktas Vanagas, visa ko kritikas Andrius Užkalnis, humoristas Mantas Katleris bei „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Savo naujo projekto ištraukas filme Gediminas rodo kartu su juo į Norvegiją vykstantiems draugams. Žvejoti į Norvegiją keturi vaikystės draugai leidžiasi kaip reikiant pavargę nuo darbo, šeimų, žmonų ir net meilužių. Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų. Žinomų žmonių pasisakymai apie vyrų ir moterų santykius tik dar labiau pagyvina šmaikščius, subtilius ir kartu labai atvirus keturių draugų kelionės pokalbius.

„Kuo pranašesnė sportuojanti moteris palyginti su nesportuojančia? Sportuojanti moteris yra artimesnė tai, kokią Dievas sukūrė. Jinai sportuoja ir žino daug visokių judesių. Ir gulint gali būti, kad jinai prisimins arba panaudos tai, ką yra išmokusi“, – šypsosi kultūristas, treneris, rašytojas Andrius Pauliukevičius.

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ ištrauką su žymių vyrų mintimis žiūrėkite galite paspaudę ant šios nuorodos.

Šią ir kitas žinomų žmonių mintis apie moteris, vyrus ir viską, kas tarp jų, bus galima išvysti jau sausio 1 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų…“. Joje pasakojama keturių draugų istorija. Linas (vaidina aktorius Kirilas Glušajevas) negali išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane. Dar akimirka – pratrūks ir Gediminas (Leonardas Pobedonoscevas), nuo gausybės darbų ir ne visuomet racionalių klientų pavargęs reklamos agentūros vadovas. „Anksčiau tėvai neleido, dabar žmona“, – atsidūsta ir Vytautas (Mantas Vaitiekūnas), atsakomybės slegiamas plastikos chirurgas. Rodos, tik verslininkui Tomui kiek lengviau (Audrius Bružas), bet ir jis jau maišosi tarp meilužių. Todėl pats metas nuo visko bėgti!

Filmo kūrėjų nuotraukose: akimirkos iš komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ filmavimo aikštelės.

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ oficialus anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles