Holivudo žvaigždžių kupinoje dramoje „Tulpių karštinė“ iš naujo patikėti meilės galia privers ir buvusi princo Harry mylimoji

„Įdomiausia tai, jog filmas, kuriame veiksmas vyksta Olandijoje, visas nufilmuotas Didžiojoje Britanijoje, o jame nėra nė vieno olandų aktoriaus. Tačiau pamatę dramą „Tulpių karštinė“ įsitikinsite, jog tai – tik nereikšmingos detalės. Po peržiūros dar ilgą laiką jausite jaudulį ir mintyse analizuosite herojų veiksmus, o širdyje iš naujo gims noras įsimylėti“, – taip savo naujausią filmą pristato režisierius Justinas Chadwickas, tačiau nutyli apie tai, kas svarbiausia. Juosta, kuri kinuose pasirodys jau rugsėjo 8 dieną, garsėja dar ir tuo, kad ekrane susitiks net trys „Oskarų“ laimėtojai – Alicia Vikander, Judi Dench bei Christophas Waltzas, o šalia jų pamatysime ir buvusią princo Harry mylimąją.

Dramoje „Tulpių karštinė“ bus pasakojama nuostabi intriguojanti istorija apie seną kaip pasaulis žmonių godumą, nepamatuotas viltis ir didžiulę meilę, o veiksmas nukels į XVII amžiaus Amsterdamą.

„Perskaičiusi scenarijų, sutikau vaidinti akimirksniu. Pirmiausiai mane viliojo intriguojantys scenarijaus vingiai. Tačiau, neslėpsiu, labai norėjau grįžti laiku atgal ir pasipuošti tomis pūstomis suknelėmis su dešimčia pasijonių. Dar – pasijusti tikra rūmų dama“, – pasakoja „Oskarą“ už geriausią antraplanės aktorės pasirodymą „Danų merginoje“ praėjusiais metais laimėjusi A. Vikander.

Jai šįkart teko jaunos našlaitės Sofijos vaidmuo. Mergina, globojama vienuolyno vyresniosios, prievarta ištekinama už vieno turtingiausių miesto pirklių, kuriam turtus padėjo susikrauti

Amsterdamą apėmusi tulpių karštinė. Už vieną retos rūšies tulpės svogūnėlį karštinės piko metais (1637 m.) buvo mokamos sumos, dešimt kartų viršijančios metines nagingo amatininko pajamas.

Besididžiuodamas jauna gražia žmona, pirklys užsako nutapyti jos portretą. Tarp neturtingo, bet

talentingo dailininko Jano (akt. Dane‘as DeHaanas) ir jaunosios Sofijos netrukus įsiplieskia meilė.

Suvokęs, kad prieš pinigus galima kariauti tik dar didesniais pinigais,  Janas nutaria pats įsibrauti į itin pelningą tulpių rinką. Jis surenka visus turimus pinigus ir žengia lemtingą žingsnį, palaikomą tik vilties, jog pavyks nugriebti gėlės svogūnėlį, sukrausiantį turtus ir padovanosiantį laisvę.

Filme pamatysime ir daugiau puikiai pažįstamų veidų: istoriją pasakos Cara Delevigne, Zachas Galifianakis, neseniai Lietuvoje filmavęsis „Traukinių žymėjime“ išgarsėjęs Kevinas McKiddas ir net buvusi princo Harry mylimoji Cressida Bonas.

28-erių gražuolė kine debiutavo suvaidinusi siaubo filme „Bijok jo vardo“. Dvejus metus D. Britanijos princo pašonėje besišildžiusią šokėją bei modelį aktorystė suviliojo dar mokykloje, o pasirodžius viešumoje su Harry, jai atsivėrė naujos galimybės siekti savo svajonės ir kilti karjeros laiptais.

Intrigų, neišmatuojamos meilės bei įspūdingų kostiumų kupina romantinė drama „Tulpių karštinė“ į Lietuvos didžiuosius ekranus atkeliaus jau rugsėjo 8 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles