Suaugusiems skirta komedija “Kūčiukai, narkotikai ir seksas” įsiutino katalikų bendruomenę

Jau šį savaitgalį į Lietuvos didžiuosius ekranus atkeliaus tik suaugusiems skirta pašėlusi, nekorektiška ir be galo juokinga komedija “Kūčiukai, narkotikai ir seksas”. Tai yra “Dabar jau tikrai šikna”, “Kaimynai” ir turbūt garsiausio pasaulyje kino teaturose nerodyto filmo “Interviu su diktatoriumi” kūrėjų naujasis darbas.

Vien jau filmo pavadinimas išduoda, jog kino teatruose nuobodžiauti neteks – juosta pasakos itin šmaikščią istoriją apie tris draugus ir jų tradiciją Kalėdas sutikti taip, kad švenčių prisiminti iš viso nesinorėtų.

JAV kino teatruose debiutavęs filmas iškart sulaukė katalikų bendruomenės kritikos. Naujienų portale Catholic News Service pasirodė komedijos recenzija, kurioje filmo kūrėjai pliekiami už tai, jog morališkai įžeidė tikinčiuosius. Anot jų, filme nepagarbiai žiūrima į šventines tradicijas, naudojamas šventvagiškas humoras, daug keiksmažodžių ir rodomos nepadorios nuogybės.

“Filme daugybė scenų, kurios prieštarauja katalikiškoms tradicijoms. Čia rodoma, kaip herojus vemia bažnyčioje pamaldų metu, kaip dergiamasi iš Jėzaus ir žydų. Manome, jog tai įžeidžia tikinčiųjų jausmus ir gadina Kalėdų dvasią”, – teigė portalo redaktorius.

Tačiau, atrodo, komedijos “Kūčiukai, narkotikai ir seksas” kūrėjams tokie priekaištai nė motais. Jiems pakanka to, jog kino teatruose už pilvų susiėmę kvatojasi milijonai žiūrovų.

“Filmas nekenkia Kalėdų dvasiai, mes tiesiog norėjome parodyti, jog ne visi šią šventę švenčia su šeima prie valgiais nukloto stalo. Patikėkite, mūsų tikslas tikrai nėra atstumti žmones, atvirkščiai, kūrėme juostą, kurią norėsite vėl ir vėl žiūrėti prieš kiekvienas Kalėdas”, – interviu sakė filmo žvaigždė Sethas Rogenas.

Drauge su juo ekranuose išvysite ir dar du itin nešvankioms Kalėdoms nusiteikusius gerai žinomus aktorius – Josephą Gordoną-Levittą bei Antony Mackie.

Filmo “Kūčiukai, narkotikai ir seksas” anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles