Paskelbti „Pixar“ animacinio filmo „Siela“ balso aktoriai

Paskelbti „Pixar“ animacinio filmo „Siela“ balso aktoriai

„Disney“ fanų klubo „D23“ parodoje Anaheimo mieste, Kalifornijoje, debiutavo su pirmaisiais kadrais iš artėjančio „Pixar“ animacinio filmo „Soul“ (liet. „Siela“) ir paskelbė, kas sudarys balso aktorių komandą.

Filmas „Siela“ pasakos apie tai, kad kiekvienas žmogus žemėje egzistuoja su iš anksto įdiegta siela, kuri suformuota ir ištobulinta aukščiausiu lygiu, visoje visatoje. Aktorius Jamie’is Foxxas įgarsins vidurinės mokyklos muzikos mokytoją žemėje, kuris svajoja kada nors groti legendiniame Niujorko džiazo klube „The Blue Note“. Deja, po vieno neteisingo žingsnio, Džo (toks muzikos mokytojo vardas) įkrenta į atvirą kanalizacijos angą ir sugrįžta į savo dvasinę, sielos būseną bei pomirtinį pasaulį, kuriame jis turi atlikti keletą egzistencinių darbelių, kad galėtų sugrįžti savo didžiajam gyvenimo pasirodymui.

Naujame animaciniame filme išgirsime ir tokių aktorių balsus kaip Tina Fey, Daveedas Diggsas, Questlove‘as ir Phylicia Rashad. Taip pat paaiškėjo, kad prie filmo „Siela“ komandos jungiasi ir „Oskaro“ apdovanojimą pelniusios juostos „Socialinis tinklas“ (angl. „The Social Network“) muzikos autoriai Trentas Reznoras ir Atticusas Roddasas iš muzikos kompanijos „Nine Inch Nails”. Aktorė T. Fey juokavo, kad ji sutiko būti animacinio filmo „Siela“ dalimi tik todėl, kad tai buvo vienintelė jos galimybė gauti dalyvio bilietą į „D23“ parodą.

Dana Murray, pelniusi „Oskaro“ nominaciją už „Pixar“ trumpametražį filmą „Lou“, prodiusuos animacinį filmą „Siela“, kartu su Pete’u Docteriu, kuris pelnė „Oskaro“ apdovanojimus už animacinius filmus „Aukštyn“ (angl. „Up“) ir „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“). Prodiusuodamas jis kartu eis ir režisieriaus pareigas. Po Johno Lasseterio pasitraukimo iš gamybos kompanijos, apkaltinus jį seksualiniu priekabiavimu, P. Docteris buvo paaukštintas iki „Pixar“ vyriausiojo kūrybos vadovo.

Be „Žaislų istorijos 4“ (angl. „Toy Story 4) ir kitų filmų bei perdarytų istorijų, kurias „Disney“ neseniai išleido („Liūtas karalius“ (angl. „Lion King“), „Aladinas“ (angl. „Aladdin“) ir būsimi filmai „Mulan“ bei „Mažoji undinė“ (angl. „The Little Mermaid“)), filmas „Siela“ bus antrasis originalus filmas, kurį  „Pixar“ išleis po filmo „Onward“ (liet. „Į priekį“), su Tomu Hollandu, Chrisu Prattu, Julia Louis-Dreyfus ir Octavia Spencer.

Naujasis animacinis filmas „Siela“ kino teatrus pasieks 2020 m. birželio 19 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles