Pristatytas „Bręstančio blogio“ epilogo „El Camino“ pirmasis anonsas

Nors paskutinis epizodas įvyko prieš šešis metus, vienas geriausių visų laikų serialų „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) dar nesiruošia palikti televizijos ekranų. Šiuo metu kuriamas jau penktas sezonas ne ką prastesnio serialo „Geriau skambink Solui“ (angl. „Better Call Saul“), pasakojantis suktojo advokato Solo Gudmano priešistorę. Taip pat sklido gandai apie kuriamą „Bręstančio blogio“ filmą, kurį režisuoja bei scenarijų rašo pats serialo kūrėjas Vincas Gilliganas, o pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius Aaronas Paulas, seriale įkūnijęs Džesį Pinkmaną.

Informacijos apie šį projektą buvo tiek nedaug, kad galėjai pagalvoti, jog visa tai tėra piktas juokelis iš serialo kūrėjų. Tačiau šį savaitgalį jie patvirtino gandus su pirmuoju trumpu anonsu, kuriame galima pamatyti vieną iš „Bręstančio blogio“ veikėjų. Filmas, pavadintas „El Camino: A Breaking Bad Movie“, tarnaus kaip serialo epilogas ir seks Džesį Pinkmaną bei jo pastangas pradėti naują gyvenimą po skausmingų įvykių.

Kita nustebinanti žinia – laukti liko labai nedaug. „El Camino“ pasirodys vos už pusantro mėnesio, spalio 11-ą dieną, ir bus prieinamas visiems „Netflix“ platformoje. Nepaisant to, kad pasirodymas jau ne už kalnų, kūrėjai vis dar neatskleidžia daugiau siužeto detalių. Tiesa, pats Volterį Vaitą vadinantis aktorius Bryanas Cranstonas užsiminė apie savo vaidmenį filme, tačiau šiuo metu vis tiek neaišku, ar tai yra tikra ar tik dar vienas fanų paerzinimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles