Pirmajame anonse gimsta nauja paauglė superherojė „Panelė Marvel“

Ketvirtoji MCU fazė ir toliau vystoma ne tik filmais, bet ir serialais. Jau visai netrukus „Disney+“ platformą pasieks žiaurus ir tamsus „Mėnulio riteris“ (angl. Moon Knight), bet į naujųjų superherojų gretas stoja ir indiškas šaknis turinti Kamala Kan, kitaip „Marvel“ pasaulyje dar žinoma kaip „Panelė Marvel“ (angl. Ms. Marvel) ir tai išvystame pirmajame anonse.

Anonso pradžia yra ganėtinai neįprasta, kaip ir artima komiksų stiliui ar tai, kas bent teoriškai turėtų dėtis paauglės galvoje. Tai muzika, draugai, pirmosios ar didžiosios meilės. Viskas iliustruojama fantazijomis, o papildoma „The Weeknd“ muzika. Akivaizdu, kad indų emigrantų šeimoje gyvenanti mergaitė kaip ir nesikliauja savo tradicijomis, o trokšta supergalių ir būti viena iš Keršytojų. Tačiau vieną dieną jos svajos išsipildo ir ji tas galias įgauna. Na, o daugiau iš anonso pasakyti ir negalima.

Aišku tik tai, kad pasakojimas bus apie eilinę paauglę Džersio, kuri laisvalaikiu ne tik svajoja, bet ir rašo vadinamąją „fanfcition“, fanų istorijas apie kažkokius herojus ir šiuo atveju – tai Kapitonė Marvel. Būtent dėl to net Kamalos kostiumas yra itin panašus į Kapitonės Marvel, įskaitant ir šalmą. Tiesa, originaliuose komiksuose Panelė Marvel turėjo kiek kitokią supergalią – ji galėjo keisti savo dydį ir ištempti galūnes. Tuo tarpu seriale ji galės valdyti energiją ar kažką panašaus.

Filmavimo darbai buvo baigti dar pernai metų gegužę, o šios veikėjos pasirodymas buvo anonsuotas su Kapitonės Marvel tęsiniu, kurio originalus pavadinimas yra „The Marvels“, kas iš esmės ir reiškia, kad bus ne tik kapitonė Marvel, bet ir jaunoji panelė Marvel.

Neabejotina, kad iki premjeros, kuri numatyta birželio 8 dieną, dar išvysime ne vieną anonsą, kuris geriau paaiškins šią veikėją, o iki tol, telieka laukti. Na, o pagrindinį vaidmenį seriale atliks aktorė Iman Vellani. Prie jos prisijungs Aramis Knightas, Saagaras Shaikhas, Mattas Lintzas ir kiti. O dabar – metas žiūrėti smagų ir paauglišką Panelės Marvel anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles