Jamesas McAvoy‘us derasi dėl vaidmens M. Nighto Shyamalano trileryje

Jamesas McAvoy‘us derasi dėl vaidmens M. Nighto Shyamalano trileryje

Škotų aktorius James‘as McAvoy‘us veda derybas dėl vaidmens M. Night Shyamalano naujausiame antgamtiniame trileryje, kurio pavadinimas kol kas neskelbiamas.

Panašu, kad „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) aktorius ne tik eina Joaquino Pheonixo, 2002 m. vaidinusio viename iš didžiausio pasisekimo sulaukusių M. N. Shyamalano filmų „Ženklai“ (angl. „Signs“) pėdomis, bet, atrodo, ruošiasi šį pakeisti. Priežastys, kodėl J. Pheonixas pasitraukė, neskelbiamos, tačiau vienų šaltinių teigimu susitarimas niekada nebuvo pasiektas, o kitų – kad derybos iš viso nebuvo pradėtos.

Tęsiant kalbą apie paslaptis, naujojo M. N. Shyamalo filmo siužetas kol kas taip pat neatskleidžiamas, tačiau greičiausiai tai bus savotiškas šiuo metu kino teatruose rodomos juostos „Viešnagė“ (angl. „The Visit“) pratęsimas. Siaubo komedija, kurios biudžetas buvo vos 5 mln. JAV dolerių, jau peržengė 53 mln. JAV dolerių ribą.

J. McAvoy‘us ilgainiui tapo vienu iš pagrindinių kino studijos „Fox“ statomoje „Iksmenų“ filmų serijoje, kartu su Jennifer Lawrence ir Michaeliu Fassbenderiu, kur neseniai baigė filmuotis trečiojoje dalyje „Iksmenai: apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“). O visai netrukus – jau lapkričio 25 d. kino teatrus pasieks naujas fantastinis siaubo filmas „Viktoras Frankenšteinas“ (angl. „Victor Frankenstein“), kuriame J. McAvoy‘us vaidina kartu su Danieliu Radcliffe‘u.

O artimiausiuose M. N. Shyamalano planuose – ne tik šis filmas, bet ir mistinė romantinė drama „Meilės triūsas“ (angl. „Labor of Love“), kurioje vaidins Bruce‘as Willisas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Nuostabu / 2015 spalio 6

    Puiku! Sis aktorius vienas is mano megstamiausiu! Dziugu zinoti kad galesim ji pamatyti kituose filmuose! Laukiam ^^