Martino Scorseses „Mėnulio Žiedo Žudikai“ gali keliauti į „Netflix“ arba „Apple“ platformas

Martino Scorseses „Mėnulio Žiedo Žudikai“ gali keliauti į „Netflix“ arba „Apple“ platformas

Naujasis Martino Scorseses bei Leonardo di Caprio projektas „Mėnulio Žiedo Žudikai“ (angl. „Killers of the Flower Moon“) pakliuvo į problemą. Ir ne, šįkart ji nesusijusi su korona virusu. Koją vėl pakišo didžiulis filmo biudžetas, kuris šiuo metu siekia 200 milijonų dolerių. Palyginimui, panašų biudžetą turėjo „Galaktikos Sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy vol. 2“) bei „Juodoji Pantera“ (angl. „Black Panther“) ir jiems reikia minimaliai uždirbti pusę milijono dolerių, kad atsipirktų. Nenorėdama prisiimti tokios finansinės rizikos, dabartinė „Mėnulio Žiedų Žudikų“ leidėja „Paramount“ studija planuoja atsisakyti šio projekto.

Ši situacija yra visiškai identiška praeito M. Scorseses nusikaltimų epo „Airis“ (angl. „Irishman“) kūrimui. Jį taip pat planavo išleisti „Paramount“ studija, kuri vėliau išsigando kai filmo biudžetas išsipūtė iki 175 milijonų dolerių. Laimei, „Airį“ tuomet priglaudė „Netflix“, kuri apsiėmė filmo finansavimą bei išleidimą. Šiuo metu, M. Scorsese vėl derybose su „Netflix“ bei „Apple“ dėl „Mėnulio Žiedo Žudikų“ prodiusavimo. Jeigu tarp jų bus sudarytas sandoris, šis projektas vėl trumpai pasirodys kino teatruose ir po to bus visiems prieinamas „Netflix“ ar „Apple“ platformose.

Nors M. Scorsese pripažino, kad filmai privalo būti žiūrimi tik didžiuosiuose ekranuose ir buvus kitam pasirinkimui, jis nebūtų dirbęs su „Netflix“ dėl „Airio“ išleidimo, galų gale iš šio bendradarbiavimo išlošė visi. Režisierius buvo dėkingas „Netflix“ už masiško filmo finansavimą bei jam duotos kūrybinės laisvės, kurios dauguma studijų bijo suteikti. Tuo tarpu, internetinė platforma pasinaudojo M. Scorseses naujuoju projektu, kad pakeltų savo reputaciją kino industrijoje, šturmuotų Oskarus bei pritrauktų gero kino mėgėjus. Labai tikėtina, kad šis bendradarbiavimas įvyks vėl su „Mėnulio Žiedo Žudikais“, ypač su dabartine vargana kino teatrų padėtimi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles