Po skandalingo internetinio klipo, „Warner Bros“ studija svarsto pakeisti superherojaus Flasho aktorių Ezra Millerį

Po skandalingo internetinio klipo, „Warner Bros“ studija svarsto pakeisti superherojaus Flasho aktorių Ezra Millerį

Šią savaitę DC komiksų superherojaus Flasho aktorius Ezra Milleris buvo prigautas fiziškai užpuolant vieną iš jo fanų. Šis emocijų proveržis gali aktoriui kainuoti didžiąsias roles „DC“ filmuose bei „Fantastiškų Žvėrių“ (angl. „Fantastic Beasts“) serijoje.

Prieš kelias dienas interneto platumose pasklido trumpas klipas iš baro Islandijoje, kur Ezra Milleris yra matomas per karštai reaguojant į jo gerbėjos erzinimus. Pasak liudininkų, fanė juokaudama iškvietė aktorių į muštynes, o jis atsakė pagriebdamas už gerklės ir numesdamas ją ant žemės. Ar iš tikrųjų įvykiai buvo tokie rimti ir siaubingi, gali kilti abejonių, dėl gerbėjos žaismingumo įvykio metu bei kad ji atsisakė pateikti oficialius kaltinimus. Tačiau nutikimo pasekmės aktoriui vis tiek gali būti tikros.

Šaltiniai teigia, kad po šio skandalo „Warner Bros“ studija svarsto pakeisti superherojaus Flasho aktorių. Dabartinis klipas nebūtų vienintelė šio sprendimo priežastis, nes Ezra Milleris yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Flasho filmas, nors oficialiai paskelbtas prieš kelis metus, vis dar nėra kuriamas. Kol studija norėjo draugiškesnio ir šmaikštesnio filmo, aktorius bruko savo tamsesnę ir niūresnę šio superherojaus versiją ir net parašė scenarijų, kuris vėliau buvo atmestas. Dėl šių kūrybinių nesutarimų tuometinis režisierius Johnas Francis Delay paliko Flasho projektą. Ironiška, kad būtent šiuos du žodžius – kūrybiniai nesutarimai – režisierius parašė Twitteryje, pasirodžius šantažuojančiam internetiniam klipui ir taip dar labiau patvirtindamas abejones dėl Ezra Millerio sugrįžimo Flasho vaidmenyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles